Hirdetés
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Yettel topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Android szakmai topik
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- MWC 2025: Most akkor van vagy nincs kék Nothing Phone (3a)?
-
l.skywalker
Topikgazda
(rögzített hozzászólás)
Úgy néz ki hivatalos formában itthon egy darabig nem lesz kapható Series X.
A hazai forgalmazás hiányában a következő módon lehet a hivatalos MS store külföldi oldaláról konzolt rendelni:Ha nem megy, akkor próbáld ki ezt:
* KIEGÉSZÍTÉS *Köszönjük a megosztást ndomokos
Új hozzászólás Aktív témák
-
beherit
tag
válasz
csuvicsuva #101674 üzenetére
Nekem az Alien Isolation volt az egyetlen játék, amit néha azért hagytam abba, mert éreztem a mentális nyomást. Alapból a hideg ráz a franchise-tól, olyan rideg és fémes az egész, pedig amúgy bírom a terrort. Úgyhogy elképzelhető, hogy nem élveznéd ezt a játékot.
De azt továbbra is tartom, hogy szerintem zseniális az egész és én azóta sem találtam játékot, ami a stílusában felérne hozzá. Olyan szinten adagolja a feszültséget és variálja a tempót, hogy sosem tudni, hogy most egy kicsit enged szusszanni a játék vagy csak úgy tűnik. Az alien is valamiféle mesterséges intelligenciával működik, így minden végigjátszás érdekes. Nehéznek is mondanám a játékot egyébként. -
Dinomano
őstag
válasz
csuvicsuva #101674 üzenetére
Én magamon veszem észre, korábbi Silent Hill rajongóként, hogy kevésbé bírom már. Evil Within 2-öt nyüstölöm. Első részt (DLC-el) nemrég fejeztem be.
Alien Iso. nagyon érdekelne (X360/PS3 éra egyik legszebb játéka), neki is álltam egyszer. Ott nem a para faktor idegesít, hanem az, hogy nehéznek találom. Kiszámíthatatlan számomra az Alien viselkedése, és idegesít, hogy egy alap emberke simán lenyom.
Bírom a télélő horrort, de tudjak már legalább 1 picit visszatámadni... :-)(Evil Within viszont szerintem zseniális cucc.)
-
válasz
csuvicsuva #101674 üzenetére
Én is elég ráérősen játszok, úgyhogy nekem is lesz az több tíz óra akkor
Tönkrement mindkét kontrollerem. Egyiknek LB gombja, másiknak bal oldali analog karja rosszalkodik. El kell vitetnem javítattni (garik pont lejártak decemberben) de ma megjött az új mineral camo , legalább tesztelem addig.Apropó! Nem tud valaki Budapesten olcsó szervízt? Platinum shopot néztem ki ott 10 ezer lenne a két konti de lehet van olcsóbban is valahol.
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
KONZOL beárazás
- Eladó Nintendo Switch Oled, CFW, 256gb Nintendo sd kártya.
- Ringfit Adventure
- Hibátlan - MICROSOFT Xbox 360 Slim RGH 500GB HDD tápegységgel, gamepaddal - szép állapotban
- PS5 Fat 825GB lemezes // hibátlan állapot // minden tartozékával
- Playstation 3 4 Ps3 Ps4 Xbox One / Series Eredeti Játékok Játéklemezek
- LG UltraGear Gaming Monitorok -30% : FRISS SZÁLLÍTMÁNY!
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf Gamer laptop! I5 10300H / GTX 1650 / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- LG 48C2 - 48" OLED EVO - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- Csere-Beszámítás! Lenovo Ideapad 3! R3 7320U / 16GB DDR5 / 512GB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest