- iPhone topik
- Mobil flották
- Galaxy Buds Core nevű fülesen dolgozik a Samsung
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Csúcstámadó és kompakt tablet is érkezett a Xiaomitól
- A Galaxy Z Fold7, minden színben és oldalról
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
Új hozzászólás Aktív témák
-
Bigiordas
tag
Természetesen. Ha belépett a játékba dübörög a vas. WOT az új pachel, is szépen megy, csak a WOWP-al csinálja.
Valamiért egyfolytában a logs mappába köt bele. A könyvtárban (nem tudom milyen kiterjesztésű, mert meló helyen vagyok) logs fájlt is találtam, ami nincs könyvtárba, lehet hogy azt kéne kitörölnöm?
Már tippem sincs hogy mit csináljak. Kitörlöm, megyek 2-3 kört , PIN... és elszállt, újra indítom a játékot, nézem a TOTALCOMMANDERT, már újra ott van feltelepítve dátummal a logs mappa.
-
Bigiordas
tag
Ilyen nincs abba kell hagynom az acomat
minden második csatába lépés előtt kivág.
Rendszeresen ilyen hibaüzeneteket kapok:
Acess violation (0xC0000005) at 0x067EFF4E
Reaing location 0x00000014
Private bulid: 133260Please send the
C:/Users/agilaci/AppData/Roaming/wargaming.net/World of Warplanes/Logs/140424-_152528.dmp and the last log to developersYou can press Ctrl+C to copy this message to the clipboard
HIába törlöm ki a mappa útvonalát, mit kéne még csinálnom????
-
vaki
aktív tag
Kár érte
Az a baj, hogy én már annyit toltam joy-al (Il-2, Lock on), hogy az agyam se áll rá...
Az egyik automatizmust már ki tudtam küszöbölni, ugye elvileg ha egérrel tolod, akkor bizonyos manőverek után középre áll - erre viszont van gyorsgomb
A másik hogy az oldalkormányt a joynál a bot forgatásával tudod kezelni, gondolom egyébként meg a bill-ről, lévén az egér csak 2 tengelyben tud mozogni. És szerintem ide is beépítettek valamit ami kanyarodásnál kompenzál, merthogy egyébként joy-al jobban tudnál fordulni, mivel egyszerre kezeli a csűrőt és az odalkormányt - na ez az ami gáz.
Lehet hogy a War Thundert kéne elkezdenem...
-
vaki
aktív tag
Grt!
Egyet mondjatok meg, hogy a ****-ba tudtok ennyi gépet lelőni???
Nekem eddig 4 volt a max, átalában 2-3 jön össze (vagy az első kamikaze ledarál).
Vagy lehet tényleg ott a baj, hogy joystickkal nyomom? Az a baj, hogy rohadtul nem tudok ráállni az egérre, próbáltam, de nagyon nem tetszett. Egyrészt a megszokás miatt, másrészt hogy minden sz*rért a billenytűzethez is kell még nyúlkálni... (a joy-on van 12 programozható gomb, arra az égvilágon mindent rá tudok rakni)
-
-
Antonius1978
addikt
Kellemes latvany
Engem erdekelne, csak nem tudom, hogy 1es repulokkel meg lehet-e csinalni azt amit te 10es geppelA nehezvadaszos visszajatszas viszont erdekelne, mert van egy 4es nemet prem nehezvadaszom.
Jo lenne latni, hogy azokkal hogyan erdemes jatszani...Koszonom. -
Antonius1978
addikt
Lehetseges, de nekem 1 gigaval is neha betoltotte a jatekot, es nem fagyott ki, most szereztem meg egy 512-es ramot, mert az enyemek a 2x2 giga dual chanelesek kozul az egyik meghibasodott, es most epp viszacsereles van folyamatban.
Az 1,5 giga mar turhetoen intezi a jatekot, habar van hogy nem tolt be, es a csatater kellos kozepen vagyok mar, es persze ki is lonek addigra.Persze a leheto legalacsonyabb grafikara van beallitva.Te akinek nem megy, at kellene nezd, hogy azokban a hibauzenetekben mit ir ?
Esetleg probalj valami nagyon allomanyt kicsomagolni, mert ha az nem sikerul, akkor meghibasodott a ramod.
Nekem is beletelt vagy 2-3 hetbe, amig kideritettem, hogy miert nem megy a kicsomagolas...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xbox tulajok OFF topicja
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Óra topik
- Milyen monitort vegyek?
- Borotva, szakállnyíró, szakállvágó topic
- Nintendo Switch 2
- Milyen videókártyát?
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- További aktív témák...
- Eladó Toshiba 65" 4k HDR ANDROID smart tv.
- Gamer Félgép - MSI Z370-A PRO + Intel I7 8700K + Kingston HyperX 2x8GB 2666MHz CL13
- ASRock Z690 PG Riptide + Intel I7 12700 ES + Netac 2x16GB DDR4 3200MHz CL16
- Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Megkímélt,Kétkártyás,Tartozékaival. 1 év Garanciával!
- HP JetIntelligence 410x patronok
- Ultimate előfizetés új fiókra akár 2105 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen,
- Csere-Beszámítás! Asztali számítógép játékra! I5 14400F / RX 6900 XT 16GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
- LG 42C3 - 42" OLED EVO - 4K 120Hz 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen6 CPU
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged