Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    Sziasztok! Enterprise verzióban jártas emberektől kérnék egy kis segítséget! :R

    Adott egy Win 8.1 Enterprise rendszer, ezt kéne frissíteni Win 10-re.

    Az itt írt ingyenes frissítési lehetőség az Enterprise-ra is vonatkozik? Rákerestem, de csak régi válaszokat találtam a témában. :R

    Másik kérdésem egy kicsit összetettebb - nekem pláne -, mert nem látom át az Enterprise (license-ek) világát... Elöljáróban annyit, hogy a frissítendő PC nem az enyém, nincs előttem.

    Olyankor mi a teendő, ha valami aktiválásért sír a rendszer? Nem, nem virágbolti. Az tuti, hogy céges. Szóval, ilyenkor mit lehet tenni?
    Most a cég rendszergazdái tényleg úgy raktak fel egy win-t a usernek, hogy nem aktiválták?! Nekem amúgy az első gondolatom, hogy ez valami olyan verzió, amit 180(?) naponta meg kell újítani, de én itt vesztettem el a fonalat, illetve nem is találtam sok infót a témában. Ha lehet, megpróbálnánk megoldani otthonról, neten, telefonon, akármin keresztül a problémát, hogy ne kelljen cipelni ide-oda a gépet. Ha minden igaz, rendszergazda fiókhoz van hozzáférés, legalábbis programokat lehet vele telepíteni.

    Előre is nagyon köszi! :R

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák