Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem Webkamera vásárláshoz!

    Kb 15 éve volt utoljára webkamerám még a Pentium 4-es időszakban. Aztán eladtam mert nem volt rá szükségem. (Gondolom azóta már fejlődtünk egy keveset...). Szóval azóta most először megint kellene kamera, mert sajnos kiderült, hogy a laptopomban beépített (akármilyen) webkamera nem elég jó minőségű ahhoz, hogy használni tudjam arra, amire kell.

    Elvárások:
    - Éles, jó minőségű kép, ha valaki a fejemet akarja nézni konferencia beszélgetés közben
    - Ha a kamera elé tartok egy igazolványt (pl.: személyit) vagy jogosítványt és verifikációs célokból lőnék egy "fényképet", akkor ne csak egy színes pacát lássanak a "túloldalon", hanem olvasható legyen az összes írás.
    - Ha készítenék vele időnként egy rövidke kis filmet pl.: egy laptop szétszereléséről, akkor azt élvezhető minőségben meg lehessen tenni.
    - Lehessen egyszerűen rádugni bármely laptopra vagy asztali gépre, tehát jó lenne ha normál szabványos USB-s lenne, mert az mindenen van (ne Type-C vagy FireWire vagy Vezeték nélküli vagy mittomén milyen csatlakozási lehetőségek vannak még)
    Ezekre a célokra kellene.
    - És lehetőleg ne 250.000 Ft legyen a kamera, mert annyit nem tudok rászánni.
    Nyilván ár \ értékre minél jobb legyen.

    Régen Logitech-em volt és meg voltam elégedve vele, de nem vagyok márkahű. Bármi jöhet, ami jó.
    Tisztelettel köszönöm mindenkinek, aki tud segíteni.

    Üdv! L.D.

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Lord Dragon #1263 üzenetére

    Nem tudtam, hogy ilyen mozgalmas ez a "totyik", hogy 1,5 hét alatt még hozzászólás is alig jön nemhogy válasz a kérdésemre... :( Noh mindegy... ha valaki még erre tévedne, akkor továbbra is aktuális a kérdésem!

    Köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák