Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szasza1985

    csendes tag

    Igazából nem a szolgáltató volt a ludas mert a feleségem is vodafonos és ott ült mellettem és mobilnetezett én meg nem tudtam... :D
    Aztán egyszer csak kártya kivesz berak kb 4x és jó lett minden... Szerintem valami érintkezési hiba lehet vagy nem tom.

    Amúgy a telefonról:

    Nekem ezelőtt egy lumi 820-asom volt... Imádtam tényleg!!!
    Aztán gondoltam egy nagyot 5,5 col... wooow hát nekem túl nagy, marha nehezen tudom megszokni, a lumiám 4,5 volt azt hiszem. Az én kezem 5 col kompatibilis azt hiszem. :)

    A telefon szép, elsőre igényesnek tűnik a külső hangszórója full hangerőn bár hangos,de torzít mint állat, főleg akkor zavaró amikor egy beszélgetést hangosítok ki. A 13 mp-es kamera nem rossz de a fokuszállásokkal vannak nehézségek, sok esetben egy 8 mp-es nokia kamera többet jobbat tudott csinálni mint a Power. Szerintem meg kell tanulni kezelni és nem lesz probléma. :)
    A kijelző szép, pontosan működik. Az akksira megint azt tudom mondani hogy sokkal többet vártam, nekem 2 napot bír a teló úgy hogy este offine. Igaz sokat használom, alapból azt vettem észre nem feltétlen a képernyő meríti hanem ha igénybe van véve a hardver, na akkor eszi a power... :)

    A gombok jók, nem tudom mennyire lesz strapabíró én a nokiámat is úgy kíméltem hogy amit lehetett a kijelzőn használtam, pl felébresztés két koppintás, ilyenek.

    Töltő nagyon szuper, gyorsan feltolja fullra, félek ezt az akksi tartóssága fogja bánni. Apróság de a töltő kábele nem a legjobb minőség, szerintem könnyen megtörhet ha nem vigyáz az ember, erre érdemes figyelni.

    Nekem furcsa hogy az alsó érintős gombok közül csak a középső látszik a másik kettő nem. Bár 2 hét után már odatalál az ujjam de azért igazán láthatóvá tehették volna! :)

    Személy szerint az ujjlenyomat olvasót nem használtam nem is próbáltam és nem is érdekel...

    Nem kertelek, én 45e ft-ért vettem és ennyiért igazán jó vétel, a feleségemnek pár hete rendeltem egy Paris-t arról már rengeteg jót olvastam! :)

Új hozzászólás Aktív témák