Hirdetés
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Sokkal jobb ajánlat lett elődjénél az iPhone 17e
- Fotók, videók mobillal
- Apple AirPods Pro (2. generáció) - csiszolt almaságok
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Azonnali mobilos kérdések órája
Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
válasz
pinnacle
#23844
üzenetére
De ezt nem értem, minek copy-paste-elni jelszót? Meg honnan másolod? Ha már banki jelszó, akkor igencsak nagy meggondolatlanság gépen tárolni a jelszót. Legalábbis én nem tenném. Ha mégis ragaszkodsz ehhez a módszerhez, akkor hozz létre egy szövegfájlt, pötyögd be, és figyelj arra is, hogy a bemásoláskor ne tegyél bele a szükségesen kívül egyéb karaktereket (szóköz, stb.), mert ha akár plusz egy felesleges karakter is marad benne, akkor érthető módon nem fogadja el... Bár továbbra se értem, miért nem pötyögöd be kézzel a jelszót, ha kimásolva nem fogadja el.

Speeedfire itt röviden írt a particionálásról, a lényeg benne van: [link], meg Vladi is írt erről: [link]
A telepítésnél a "Partíciók saját kezű megadása (haladóknak)" opciót kell kiválasztani, aztán külön partícióra teheted a swap-ot (ezt állítsd be először, így az oprendszer gyorsabban hozzáférhet, / -t, /home-ot, és esetleg a boot-ot (utóbbit nem kötelező).
De inkább az lenne a legjobb, ha Windows alatt a VMWare-rel vagy Virtual PC-vel vagy ehhez hasonló, virtuális operációs rendszer telepítését lehetővé tevő programmal raknád fel az Ubuntut, ott szabadon garázdálkodhatsz, nem veszélyezteted a jelenlegi adatait létéd, próbálgathatod, hogyan kell particionálni, kockázat nélkül. Meg a kész Ubuntut is kipróbálhatod (mondjuk ezt LiveCD-vel is megteheted), hogy akkor már a tapasztalatokkal felfegyverkezve ess neki a valós környezetben történő telepítésnek.
Aktív témák
- iPad topik
- E-book olvasók
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Házimozi haladó szinten
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- GoodSpeed: Mutasd magad topic!
- Autós topik
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Sokkal jobb ajánlat lett elődjénél az iPhone 17e
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- További aktív témák...
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- PC Game Pass előfizetés
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Részletfizetés. BankMentes. Kamatmentes. Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - PIROS 3 év garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 64GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3565
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Sandisk Portable SSD 2TB!
- Dell Precision 7760 i7-11850H 64 GB RAM NVIDIA RTX A4000 FHD IPS Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


