Legfrissebb anyagok
Mobilarena témák
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- iPhone topik
- Reklámok kikapcsolása Xiaomi, Redmi és Poco telefonokon
- Poco X3 Pro - hardverfrissítés
- A Huawei február 26-án globálisan is bemutatja a Mate 80 Prót
- Google Pixel topik
- Fotók Google Camera Mod-dal (GCAM)
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
PROHARDVER! témák
IT café témák
Aktív témák
-
dekoninck
aktív tag
válasz
Neil Watts
#5757
üzenetére
Hát igen, a Windóz megőrjíti az embereket néha. Úgy látom, az Ubuntu is, csak az valahogy nem okoz akkora frusztrációt. Tényleg lehet abban valami, hogy a mazochistáknak való.
Pedig én is váltani akarok a Hardyra. De most komolyan: tényleg human beingeknek való ez? Vagy mégsem? Annyi zűrről beszéltek itten, hogy kezdek LLkedni. Nekem se volt hang a LiveCD-s próbánál, de reménykedtem, hogy ez csak a LiveCD miatt van. Remélem, Vladi majd jön és megokosít.
Aktív témák
Aktív témák
Új fizetett hirdetések
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Fallout 4 Pip-Boy Edition eladó
Üzleti előfizetők hirdetései
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W with combo cable (3TR87AA)
- Bomba ár! HP EliteBook 745 G6 - Ryzen 7 3700U I 16GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W10 I Gari!
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Beszámítás! Acer Nitro V16 ANV16 120Hz Gamer notebook - R7 8845HS 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4060 8GB W11
- Keresünk iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Pedig én is váltani akarok a Hardyra. De most komolyan: tényleg human beingeknek való ez? Vagy mégsem? Annyi zűrről beszéltek itten, hogy kezdek LLkedni. Nekem se volt hang a LiveCD-s próbánál, de reménykedtem, hogy ez csak a LiveCD miatt van. Remélem, Vladi majd jön és megokosít.

