Hirdetés
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Örömhír: nem spórol Európán a OnePlus
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Sok földi jó került a Redmi K90-be is
- Beárazták a Nubia Z80 Ultra európai verzióját
- Huawei Watch 4 Pro - kívül-belül domborít
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Miért fárad gyorsabban az iPhone akku, mint az androidos?
-
Mobilarena
TCL LCD és LED TV topic téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
gab1ka
senior tag
válasz
Qtya123
#33854
üzenetére
Ha jól tudom, a problémák egy tavaly december vagy tél környéki fw-vel kezdődtek. Mintha az előtt nem lett volna ez az akadás dolog. Számomra az nem világos, hogy miért nem adják ki újból új verziószámmal a régi fw-t amin nem voltak ezek a gondok (csakmert fw-vel visszalépni nem lehet tudtommal).
Miért éri meg a gyártónak inkább usb sticket osztogatni kárpótlásként a helyett hogy a fentit meglépné. Meglehet hogy ez ez OS szintű dolog amivel a gyártó nem tud mit kezdeni, bár akkor meg adja magát a kérdés hogy így minek kezdik árulni az újabb modelleket..
Az külön megmosolyogtató hogy szépen lassan már nem is a tévé hibás hanem a filmek
Aki olcsón akciósan vásárolt be, azt azért meg lehet érteni, de aki pl egy C855-ön küzd ezekkel, ami még drábább is mint egy "normális" tv, annál nem tudom hogy mi lehet a "delegalább" oldalon a mérlegben. -
BlueSteel
tag
válasz
Qtya123
#33854
üzenetére
Sajnos egyetértek. És az a durva az egészben - bár lehet, hogy csak az emlékek szépülnek meg- ,de a gyári v028-al nem tapasztaltam anno ezeket a jelenségeket. Igaz, akkor még nem is voltam annyira benne ezekben a DV, HDR10+ tartalmakban, lehet hogy rosszul emlékszünk, hogy nem volt probléma. De az biztos, hogy a gyári lejátszón le lehetett játszani filmeket akadás nélkül, azóta meg minden - még az egyszeri sima SDR tartalom is- szar rajta.
Akadnak youtubeon a videók. A Windowsban lejátszáskor is veszek észre akadást néha.
És persze lehet mondani, hogy használd a KODI-t (használom is, épp elégszer leírtam), de ez számomra annak a jele, hogy valami igazán el van baszva a TV szoftverében, ami visszaköszön akkor is, ha külső lejátszót használsz, akkor is ha telepített appokat, és ennek legékesebb jele a gyári lejátszó akadozása.
Sajnos, akkor frissült a TV, amikor letelt az elállási időm. Nagy bukóval nincs kedvem eladni a TV-t, majd most venni alapból is 200e-el drágábban egy LG OLED-et, próbálok együtt élni a hibákkal, meg várom, hátha egyszer végre tényleg javítják, mert a képe nagyon szép, a gaming rajta élvezet.
De ha ez így marad, többet én sem veszek TCL tv-t. Főleg, hogy a teljes széria ugyanazzal a hardver/szoftver kombóval fut. Ha c855-öt vennék, ugyanígy akadozna valószínűleg, mint ahogy arról külföldi topikokban beszámolnak mások.
Új hozzászólás Aktív témák
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Okos Otthon / Smart Home
- Fotók, videók mobillal
- Asztalos klub
- Kuponkunyeráló
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- SAMSUNG (QE75QN900B 190CM 8K NEO-Q-LED SMART CSÚCS TV ! AKCIÓ
- Sharp 55FN2EA UHD Android LED Smart Televízió, 139cm
- Új Bontatlan dobozos Horizon 4K Qled 139cm 55" Tv Wi-Fi,Netflix,Youtube, HDR stb
- SAMSUNG (QE85QN85B) 215CM NEO-QLED SMART PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- ÚJ, BONTATLAN Samsung Neo QLED 4K Smart TV-k 2025 - GYÁRTÓI garanciával, AJÁNDÉKKAL
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3653,100% Akkumulátor
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 12400F / RTX 3070 8GB / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Xiaomi 14T Pro 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRCSÖKKENTÉS ASUS HD6870 videókártya
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450 R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Zalman Z1 Plus Cooler Master 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Vhiktor

