Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xoorti

    csendes tag

    Nos, megtenném én is az első hozzászólást, bár inkább szervizes vagyok mint boltos de van hogy a kolléga helyett ki kell mennem az eladótérbe.

    Jónapot kívánok gépet szeretnék!
    Milyenre tetszett gondolni, Intel vagy Amd alapúra, sulinetes vagy normál eladás?

    Hogyhogy milyenre?!?!?!?! Számítógépre!!!!

    Képzeld az egész gépem szkáziból van ''scsi'' még a vga-is, ugyhogy tuti agyonver itt minden AMD-s, INTELES szart. :)

    Jónapot kívánok ilyen lapos monitorra kérnék szűrőt, mert nagyon sugároz.

    Szeretném beadni a gépemet javításra.
    Mi lenne a gondja?
    Nem látja az internetet.
    Értem, milyen internet van a gépen? Analóg telefonos, wireless, kábel vagy adsl?
    Honnan tudjam, én nem vagyok szakember?!?!?
    Hmmm..ok. Megnézem mit tehetek.

    Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

  • xoorti

    csendes tag

    A mai nap történései eddig. Már teljesen kész vagyok.

    Hülye 1.
    Bejön az ügyfél. Egyböl elkezd üvölteni, hogy milyen egy szemét egy hely ez hogy 1 hete itt van a gépe a fiának és még semmit nem csináltunk vele, holott megígértük hogy telefonálunk ha tudjuk mi a baja. Mindezt max hangerőn, üvöltve reggel fél 10kor. Az üzlet tele emberrel, az eladó kolléga semmit nem tudott szólni. Mivel én szervizes vagyok, én próbáltam megoldani a problémát. Mikor megkérdeztem hogy mi a probléma és mondjon egy munkalapszámot, teljes hangerőn anyukámat szidva utasított hogy nézzem meg a gépben, mert nála aztán nincs munkalap. Kezdtem nagyon rondákat gondolni én is az anyukájáról. Megnéztem a a munkalapot, mondom neki, hogy alaplap tönkrement a gépben, és ez ügyben xy úrral már beszéltem is, ő mondta hogy mit csináljunk a géppel, a mai nap készen lesz. Miért ezt az urat hívtuk miért nem őt? Mondom neki ekkor már felemelve a hangomat, hogy mert az úr telefonszáma van a munkalapon, és nem az öné. Nem beszéltek egymással?Hát, a férjem nem mondta!!!! :W :W :W :W :W

    Telefonáló

    Jónapot, vásároltunk egy letölthető zenei albumot az interneten, de nem tudjuk lejátszani. Mit csináljak?
    Mit ír ki a gép amikor megpróbálják lejátszani?
    Hiányzó plugin, vagy nem megfelelő codec
    Értem, és mi a kiterjesztése az állománynak amit le szeretnének játszani?
    Nem tudom, ez egy laptop computer, és nem hiszem hogy lenne rajt kiterjesztés.
    Értem, be kellene hozni a gépet ide a szervizbe és megvizsgáljuk mi lehet a probléma.
    :C :W

    Eddig ennyi, és még csak 11 óra van.

    Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

  • xoorti

    csendes tag

    válasz net84 #1236 üzenetére

    ramiris.eu
    itt van chieftech fan duct, én innen rendeltem 10db-t mult héten

    800+áfa


    [Szerkesztve]

    Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

  • xoorti

    csendes tag

    Hát, itt a karácsony meg a szeretet ünnepe meg minden, de azért ennyi hülye a világon sincs. Csak fültanuja voltam az eseményeknek, de jobb is. A másiknak szenvedője

    ügyfél: Jónapot.
    kolléga: Jónapot.
    ü: számítógépet szeretnék amin rajta vannak a játékok is.
    k: mire gondol, nagyon sok játékot tartunk, és gépből is elég nagy a választék van valami konkrét elképzelés?
    ü: igen, az a kártyás az legyen rajt amivel az irodában az Erzsike szokott játszani.
    k: hmmm.... mégis milyen kártyajáték? póker,ulti?
    ü: nem, amikor lapokat kell egymásra rakni, és a végén leugrálnak a monitorrol.
    k.................
    ü: nem tudja miröl van szó?
    '' két szervizes a háttérben nagyon röhög''
    k: értem, hát igazából az minden számítógépen rajta van aminek az operációs rendszere windows
    ü: na akkor egy olyat szeretnék, meg legyen rajta az internet is!

    itt mentünk vissza a szervizbe.....

    Telefonáló:

    -Jónapot kívánok xy vagyok, és nem jó a laptopom mikorra tudnák vállalni a javítást?

    -Jónapot, eléggé tele vagyunk munkával mivel itt vannak az ünenpek, mégis mi lenne a probléma?

    -Épp a kávémat ittam ebéd után, amikor is megijesztett a macskám, és beleöntöttem a billentyűzetbe a kávét, és szikrázott és azóta nem indul el.

    -Értem ez elég komoly gond, be kellene hozni és megnézzük hogy mit lehet vele tenni.

    -Hogy gondolja hogy beviszem, nekem határidős munkáim vannak, jöjjön ki valaki és nézze meg a helyszinen megfizetem.

    -Nézze uram, nem hiszem hogy egy laptopot a helyszinen szét fogunk szedni.

    -Miért kéne szétszedni, csak a billentyűzet lett kávés!

    -Értem, de a billentyűzet alatt van az alaplap ami a gép lelke, és valószínüleg az szikrázott, nem a műanyag gombok.

    -De hogy került volna oda kávé amikor én a billentyűzetet öntöttem le?

    -Gondolom lefolyt....
    ''kezdett eldurranni az agyam, annyi a gép mint állat én meg ezzel csevegek''

    -Tudja mit, nem fogok a maguk cégével dolgoztatni, én az xy Kft-nek az ügyvezetője vagyok, de az önök hozzáállása az csapnivaló, örüljön hogy nem jelentem a fogyvédelemnek.

    És letette a telefont. :W




    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

  • xoorti

    csendes tag

    válasz george11 #1292 üzenetére

    Felteszi a kezét, melózik :(

    Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

  • xoorti

    csendes tag

    válasz george11 #1295 üzenetére

    Nem. Mi az a warez? :)

    Videózgatok, ls a tömörítetlen avi eszi a helyet :(

    Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

  • xoorti

    csendes tag

    válasz blueMerle #1302 üzenetére

    Ha megnézed mire válaszoltam akkor láttad volna mi a helyzet :D

    De elnézzük mert kora hajnal van, én meg nem tartózkodtam a sör élvezetétől....

    Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

  • xoorti

    csendes tag

    válasz badgirl #1318 üzenetére

    Mellik nagykerben dolgozol? Hátha járok hozzátok :D

    Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

  • xoorti

    csendes tag

    Hérfő reggel volt. Idegileg paffon van mindenki a karácsonyi hajtástól. A boltos kolléga mára kért szabit, hogy elintézze a karácsonyi bevásárlást.
    Uj 7-s sorozatú BMW, áll meg az üzlet elött, kiszáll egy agyonsminkelt hölgy és egy úr. Bejönnek érdeklődnek. Sulinetes gép és laptop. Majd 1 órán át magyarázom nekik mi mit jelent. Már majdnem döntenek amikor hölgyemény okosan megszólal. Nézzük meg Tescoban hátha olcsóbb, a fiatalember úgy is elmondta mit kell nézni ha jót szeretnénk. :W :W :W
    Mondom nekik hogy sulinet fix áras tescoban is ugyanannyiba kerül minden. Erre a pasi felemelte a hangját hogy ilyet ne mondjak mert a tescoban minden olcsobb!!! :F
    Elmentek.

    Most lassan már csak az ebédre gondolok, próbálom elfelejteni ezt a két ''kedves vásárlót'' amikor meglátom ujra a bmw-t megállni. Egyedül vagyok, esélyem sincs menekülni.
    Bejönnek és nagy kedvesen mondják hogy a tescoban nincs már sem ilyen laptop sem ilyen gép amit itt kiválasztottak. Ugyhogy szeretnék akkor mégis itt megrendelni. Átfutott pillanatig az agyamon, hogy lo***** a seg******. De aztán mégis a profitorientált énem győzött. Majd mint egy isteni kéz, megjelent a nagyker géplistája online. Nem rendelhető egyik sem. Idénre már nem igérnek szállítást. Köszönöm istenem

    Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

  • xoorti

    csendes tag

    Urak, és hölgyek.
    Nem tudom van e köztünk nagykeres, ''badgirl kivételével'' de miért kell még nekünk is egymást szivatni?
    Lefutottam minden céget, Ramiris;alphasonic;ingram;kellytech; utoljára hagytam azt ami hazafelé az autópálya mellett van.
    CHS Budaörsi telephely:
    Szia ez a logitech g25 nincs neked befoglalva.
    Ne hülyéskedj, én foglaltam múlt hét csütörtökön, alig vártam hogy megjöjjön.
    De akkor sincs, nem látom nem viheted el.
    Kezdtem ideges lenni, mondom neki engedjen oda a géphez had nézzem a Cupidos.t
    Megnézte ő. Tényleg volt foglalva, de ''valaki'' vasárnap 23:30kor levette róla a foglalást. :F
    Nos, a rendszerhez csak nekem van accom és passom, én meg vasárnap éjjel nem szoktam foglalni.
    Fél óra után nagy kegyesen kiderítették, hogy van 2db a váci úti telephelyen. És nem innen nem vihetem el, és ők nem kérik át ide az helyett amit én elvinnék, hanem toljam be a seggemet a váci útra délután 3kor. Örültem hogy kiérek a városból, mert mindenhol közlekedési káosz, erre mehetek vissza, mivel a kormány egy céges ügyfélnek lesz ajándék, aki idén sok millát hagyott nálunk.
    Hát, én eddig is próbáltam leépíteni a vásárlást a chs-ben, mivel egyre jobban elszált a hattyú velük, de ez most végleg betette a kaput. Én ezentúl messze elkerülöm őket.
    Remélem nem voltam offtopic, hiszen most nem egy vevő húzott fel.

    Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

Új hozzászólás Aktív témák