Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Sziasztok! Kérdés 1:
    Valszeg ezért meg fogtok kövezni, de nemrég a haverom párszáz forintnyi összegért ócskapiacról vett két Swatch Skin-t és annyira megtetszettek, hogy úgy döntöttem én is veszek egy ilyent vagy hasonlót, viszont lehetséges, hogy újan. Ami tetszik benne, hogy b*romira flexibilisek és vékonyak, szal valszeg nem valami sérülékenyek, a haverom órái kb. 20 évesek és mégis makulátlanok, az elején amikor mutatta azt hittem újak :)) . No meg szinte nem is érzem a karomon őket, pillekönnyűek, ami szintén előny... és akkor a kérdés: 10k körül van valami ami hasonlóan flexibilis, vízálló és esetleg kvarc is? Topik összefoglaló szerint ugyanis a mechanikusak érzékenyebbek ütődésre, rázkódásra és nekem biciklizni, montizni kéne terepre, szal eső, por, rázkódás bőven éri, ergo nekem teljesen fölösleges lenne egy csillivilli összetettebb mechanikus óra.

    Kérdés 2:
    Haveromnak nagyon tetszenek a Skagen-ek meg a Komono-k, de előbbi felénk drága, a Komono órákat meg nagynak tartja. 15k körül tudnátok ajánlani valami hasonlóan minimál divat (?) órát bőrszíjjal?

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák