Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz CPT.Pirk #3461 üzenetére

    Most van stabil 3.3.2 .
    Ennél vezették be, hogy nem csak automatán beállított kijelző felbontás van Game módban.
    "Added external display output resolution and refresh rate selection UI in Display Settings"

    De ez nem a játék felbontás! Ez a külső kijelző felbontása.
    Ez a Deck beállításaiban beállítható amikor össze van kötve egy kijelzővel.

    Viszont eddig is volt egy opció a játék felbontás állítására (nem tudom mióta). Az adott játék beállításainál a tulajdonságok alatt van egy menü aminek a neve is az, hogy játék felbontása:

    Amit itt állítunk az beállítható az adott játékban mint max felbontás Game módban. Persze ha itt maxra a 4k-t vesszük akkor az összes a játékban beállítható felbontás elérhető a 4k ig bezárólag amit a játékban opció. Ha ezt átállítjuk is a Defaulton indul a játék DE beállítható lesz nagyobb felbontás is. Ezt kérdeztem #3453 majd teszteltem is #3457. Ez nem 3.3.2 újítás. Eddig is volt csak nem foglalkoztam sosem vele. A 3.3.2 -es mostaniban bevezettet beállítás a "Native" beállításra van hatással ami mostantól beállítható és nem az amit magától beállít a rendszer.

    Ezért is jó, hogy beszéltünk róla mert most már legalább láttam, hogy működik :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák