- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Google Pixel topik
- Redmi Watch 5 - formás, de egyszerű
- Mobil flották
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Honor 400 - és mégis mozog a kép
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Amazfit T-Rex 3 - prehisztorikus idő
- One mobilszolgáltatások
- Fotók, videók mobillal
-
Mobilarena
Star Trek Online -=MMORPG=-
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
FireKeeper
nagyúr
-
gerisz23
őstag
Én eladnám annyira nem jó az hajó,igaz állítólag jól néz ki mikor elnyomod rajta a Rock & rollt
Azt tudom hogy lila r&d pakkokat vennék(már vettem párat),esetleg lobis hajót vagy benthant olcsón (max 80 milla).Elég nagy eséllyel visszahozzák az árukat.én minden ecm amit összeszedek ilyenekbe tettem,úgy legalább nem kulcsozom el...kulcsoláshoz 3 dolog kell csak.
Szerencse,szerencse,szerencse...
Így talán pár hónap alatt megtérül a befektetésem.Mondjuk 550 alatt nem adnám a hajót,nem mintha érne annyit csak ritkább mint egy bogár jelenleg,és statisztikák szerint is ritkább a dropja. -
Raulblanco
aktív tag
Ha továbbra sincs exen, akkor adok érte 500 milliót (nyilván ha ott van éppen olcsóbban is, akkor nem), egyet mindenképpen kell vennem, mert ezt ígértem HGF karácsonyi nyereményjátékban nyereménynek.
Hiába veszel belőle 56db-ot, nem valószínű, hogy fog esni, ugye volt akinek 150ből nem esett, aztán persze, lehet hogy esik kettő, ezért szerencsejáték, de indulj ki abból, hogy nem fog, úgy megéri-e nyitogatnod.
-
FireKeeper
nagyúr
azokat bírom, nyitsz valamit, nyitsz akármit, és máris írnak hogy átvennék a piaci ár feléért, milyen kedvesek.
én a helyedben inkább örülnék a szerencsémnek. vagy esetleg azt játszhatod be, hogy a pénz egy részét befekteted RD pakkokba (esetleg acceleratorokba) mert azoknak az ára valszeg felmegy mikor vége az eventnek.
-
FireKeeper
nagyúr
ez eddig is így volt, nem véletlen kerül a bogár meg a bulwark annyiba, amennyibe, és ez se lesz olcsóbb, sőt, mivel T6... nekem teljes pályafutásom alapján 4 bogaram esett de már nem tudom hány pakkot kellett nyitni hozzá... nem keveset, az biztos.
Lanny: de a survivor/reinforcements pakk sztem nem ért annyit annak idején mint most az RD pakk, még így is hogy most az event miatt az RD is olcsóbb lesz (egy ideig mindenképp).
-
gerisz23
őstag
Az sztem programhiba volt.Nekem is csinálta,mindíg bezártam a játékot,indítás után nem patchelt szval vmi hiba lehetett az exe fileban.
Ráfekszem a dil farmolásra,de asszem kipótolom a zenémet,és megveszem a packot,adok 1)2 ezret a fejlesztőknek.
Amúgy le a kalappal,valószínűleg az időzítés miatt,de nem omlott össze tegnap a server,laggolni is csak néha laggoltam,sokkal rosszabra számítottam.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- OpenWRT topic
- Blood Message - Egy újabb akció-kalandjáték Kínából
- Milyen TV-t vegyek?
- Elektromos autók - motorok
- Kompakt vízhűtés
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Google Pixel topik
- PlayStation 3
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- További aktív témák...
- LG Ultragear 27GN60R (fekete szín)
- Azta! Dell Latitude 7440 -65% "Kis Gamer" Üzleti Profi Ultrabook 14" i7-1370P 16/512 FHD+ IRIS Xe
- Lenovo Thinkpad X280, 12,5" FHD IPS Touch , I5-8350U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11 ( olvasd végig )
- Lenovo Thinkpad T480, 14" FHD , I5-8350U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11
- Eladó Garanciális Thrustmaster T248 kormány és pedál + TH8S váltó + kamion váltógomb
- PlayStation Plus Premium előfizetések
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 7800X3D Processzor!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! GIGABYTE B360 i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 7600 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- BESZÁMÍTÁS! Asus Prime A320M R5 1600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1050 Ti 4GB Rampage SHIVA TT 500W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged