Hirdetés
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Google Pixel topik
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Így lehet kiszúrni, ha kamu AirPods fülest akarnak eladni neked
- Drasztikus változást mutat a Sony mobilja az első képeken
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Apple Watch
Új hozzászólás Aktív témák
-
Black Dragon
addikt
válasz
Darth_Revan
#2
üzenetére
Csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani, ami pedig az, hogy nagyon jó játék lett. Grafika nagyon jó, még a legmagasabb textúrákra sem izzasztja meg a vidkarit, és a procit sem.(bár utóbbit jó is) A játékélmény szerintem szokható, aki nyomta az előző részt, annak ismerős lesz, de mégis picit új az irányítás. A story viszont szerintem nem sikeredett a legjobban, illetve az apró részletek is elvesztek, gondolok itt Sam Fisher karakterére, aki még fiatalabbnak tűnik, mint az előző részben, és a hangja is fiatalosabb, sajnos nem ugyan azt az embert kérték fel szinkronhangnak. És ugye ahogy említettem a story maga, mivel elég légből kapott, a lánya nincs benne, egyedül Vic, és egyáltalán nem onnan folytatódik ahonnan az előző részt abbahagyták.
Nem akarok semmi olyan fontos dolgot mondani, amivel lelőném a poént, de kicsit másra számítottam, de ettől függetlenül, tehát ha nem ezt vesszük alapul, akkor jó lett.
Állíthatóság terén viszont rengeteget fejlődött a játék, tényleg mindent be lehet állítani, a ruhád színétől a fegyver kiegészítőn át a szonár típusát. Ez nagyon tetszik, így mindenki kedvére tudja alakítani a karakterét, szerethetőbbé/egyedivé tenni.Viszont még közel sem perfekt, mert nálam rengetegszer kifagy érthetetlen módon, illetve bugok is jócskán akadnak benne, amit idővel javítanak, de a hiba jelen van még.(bár már kiadták az 1.01-es patchet ami 1.7Gb, és sok hibát javítottak elvileg)
Story módot egyébként gyorsan ki lehet végezni, nekem kb 8 óra volt, talán picit több. A coop mód viszont elég zsír, élvezhetőek a pályák és a küldetések, és van belőlük minden típus, ami az előzőbe is, módonként 4 pálya.
Továbbá elvileg az alap story módot is végig lehet vinni coop-ban, de ezt még nem próbáltam, szóval erről majd később tudok nyilatkozni.Hát kb ennyit tudok mondani a játékról, és most válaszolok is a kérdésedre.

Azt nem tudom, hogy miért esett az ára amazonon, szerintem élvezhető a game a már említett dolgok miatt, persze van ami ellene szól, de szerintem több szempont szól mellette.
Bevallom őszintén én sem vettem meg a dobozos verziót, mert tudtam, hogy lesznek itt a HA-n olyanok, akik árulnak majd csak kódot hozzá, és azt majd megveszem, és így is lett(4500-ért vettem digital deluxe editiont)
A másik dolog pedig az, hogy én sosem tudtam ilyen játékokat elképzelni konzolokra, PC-n fényévekkel könnyebb irányítani szerintem...
Új hozzászólás Aktív témák

- HP Probook 430 G7 (Intel Core i5-10210U 4 mag 8 szál, 13,3" FullHD) több darab, akár 24.990Ft
- Samsung A 56 5G telefon
- LENOVO LOQ 15ARP9 - RYZEN 7 7435HS / RTX4050 / 24GB RAM / 512G NVMe / 15,6 FHD IPS 144Hz (bontatlan)
- újszerű iPhone Air 256GB space black asztrofekete független Apple 3 év garancia iStyle vásárlás
- Armani Acqua di Giò Profondo Parfum 50ml
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


