- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- MWC 2026: Megnéztük, hol tart a Clicks Power Keyboard és Communicator
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Samsung Galaxy S26 - szeret, nem szeret
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Huawei Watch GT Runner 2 – óra a futóra?
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
-
Mobilarena
Socket AM4 topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
csodacsoki
tag
Sziasztok, tudnatok ajanlani egy AM4-es lapot ami megfelelo parositas lenne egy 5800X3D, 3080 RTX, 16GB DDR4 es 2x1TB M.2 SSD melle lehetoleg ugy hogy ne kelljen letiltani egy SATA portot sem? Jelenleg egy ROG STRIX B450-F GAMING van a gepben de ez atkerul egy masikba, ettol kellene egy jobb alternativa lehetoseg szerint beepitett bluetooth-al. Elore is koszonom!
-
csodacsoki
tag
válasz
csodacsoki
#1524
üzenetére
Újratelepítettem a Win10-et a Samu 860 SSD-re és végre láthatóvá vált a Lemezkezelőben és formázni is lehetett! Levertem közben 3 whiskeyt. valszeg az segített
Win10 telepítés továbbra sem megy a 970-re.. -
csodacsoki
tag
válasz
csodacsoki
#1523
üzenetére
Egyszerűen nem értem miért látható az EVO970 az Eszközkezelőben de a Lemezkezelőben meg nem. Már az M.2_2-be is átraktam hátha..
[link] -
csodacsoki
tag
Halihó, megtörtént a gép upgrade de lenne egy elég komoly gondom.
Adott egy ASUS B450F Gaming alaplap (Version 4007 2020/12/09) egy Samsung SSD 970 EVO M.2-vel.
Először gondoltam jó lesz tárhelynek játékokra és működött is szépen, aztán mivel az ember mindig többet akar, gondoltam inkább ezen lesz a rendszer. Na itt kezdődtek a bonyodalmak:
Az EVO 970-et az alaplap felső M.2_1 foglalatába tettem és fel is települ rá USB-ről a Rufus általt kreált WIN10 (GPT, UEFI nem CSM) viszont amikor a 970-ről bootolna ott megáll a tudomány. (Reboot and select proper boot device üzenet)
Az itt található leírás szerint csináltam a telepítést:
[link]
Ami még nagyobb gond, hogy most már ha másik SSD-ről indul a rendszer, akkor sem ismeri fel a 970-et a Windows. Nem található a lemezkezelőben így formázni sem tudom szval most már tárhelynek is alkalmatlan.
Érdekesség, hogy a BIOS-ban sem lehet látni viszont F8-at nyomva bootnál megjelenik a boot menuben és kiválasztható. Csak ugye akkor jön a Reboot and select proper boot device üzenet.
Mellékelek 2 képet is a BIOS-ról az Advanced részről. Esetleg itt kell állítani valamit? Itt minden gyári értéken van:
[link]
[link]
Új hozzászólás Aktív témák
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Villanyszerelés
- Fejhallgatós találkozó
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Arc Raiders
- Milyen TV-t vegyek?
- MWC 2026: Megnéztük, hol tart a Clicks Power Keyboard és Communicator
- XPEnology
- Apple MacBook
- További aktív témák...
- Felújított laptopok számlával, garanciával! Ingyen Foxpost/PostaPont!
- iPhone 13 128Gb 100%(1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával! Upd. 03.28
- Vállalom FRP Lock os telefonok javítását ingyen kiszálással és akár helyszíni javittással
- Honor Magic 7 Lite 512GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Win10 telepítés továbbra sem megy a 970-re..

