Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rony949
őstag
Én kijátszottam, de sajnos a Demon of Hatred-et skippeltem. Az is igaz, hogy próbáltam magamtól rájönni, hogy hogyan tudok ellene küzdeni, de nem jöttem rá.
-
-
Rony949
őstag
válasz
Shadowguard #1623 üzenetére
Naaa....azért annyira nem lehetett rossz élmény.
-
Rony949
őstag
válasz
Shadowguard #1616 üzenetére
Így van, achievement kimaxoláshoz NG+ kell.
-
Rony949
őstag
Sikeresen kijátszottam a játékot. Az utolsó boss belekerült vagy 1-másfél órámba, de végül csak meglett. A játék 80%-át nagyon élveztem, nagyon izgalmas és üdítő volt ez a Dark Souls-tól teljesen elkülönülő harcrendszer. A bossoktól és mini bossoktól már a játék vége felé szinte teljesen kiégtem. Főleg a Shichimen Warrior és a Headless ismételtetése zavart a legjobban.
Lenyomok még egy NG+ végigjátszást, utána egy időre "polcra rakom" a játékot.
-
Rony949
őstag
Kezdek kiábrándulni a játékból. Mindeddig nagyon élveztem, de a két Shichimen Warrior teljesen kikészített idegileg
(tudom, hogy a confetti egész hatásos ellene) . Az Ashina Castle-től pedig megőrülök. Most ott tartok, hogy
legyőztem a két purple ninját a dojóban, a lenti emelet pedig szintén teli van különböző ninjával (lilával is), szóval kész agyfasz . A szalmazsák emberóriás is felvitt arra az új területre, de addig azt nem akarom folytatni, míg fel nem fedezem az új területeket, illetve míg be nem járom újra a megváltozott területeket (pl. Ashina Castle). Az Ashina Depths-ben is van valami a mélyben, eddig nem jöttem rá hogy mi a fene, nem tudom hova kell ugrani, vagy hogy mit kell csinálni odalent. Szóval van még tennivalóm, de gondolom már a végén járok.
A lényeg, hogy kicsit kiábrándító a játék végére hogy ennyire kifulladt a kreativitása a csapatnak és hogy ennyire erőltetve van a boss és mini boss ismétlés.
-
Rony949
őstag
Guardian Ape második próbálkozásra meglett. Már se Healing Gourd-om, se Pellet-em nem maradt a végjátékhoz. A legvégén maradt egy milliméter HP-m, azt hittem végem, de végül győzedelmeskedtem.
-
Rony949
őstag
Akarva-akaratlanul is, de olvastam erről a Genichiro harcról. Bevallom, nem volt egyszerű, de köbö 20. alkalomra összejött. Egész könnyedén megjegyezhetőek a támadásai, csak legyen kellő reflexe a játékosnak (nekem sajna nincs).
Szóval a lényeg, kicsit jobban ráparáztam mint kellett volna. Amúgy szórakoztató harc, talán az eddigi legszórakoztatóbb.
-
Rony949
őstag
válasz
sir0cco #1591 üzenetére
Az egész Soulsbourne a KITARTÁSRÓL szól.
NE ADD FEL!!!
szerk: Mikor már tényleg abban a fázisban vagy, hogy az agyad teljesen szétrohadt és érzed hogy nem megy, aludj rá egyet. Hidd el, egy ráalvás nagyon sokat tud segíteni. Anno ez volt az O&S harcnál is (Dark Souls), péntekem-szombatom teljesen ráment. Aludtam egy jót és vasárnap pár próbálkozás után meg is lett.
-
Rony949
őstag
Semmilyen szinten nem olvastam utána a játéknak.
Hát nem megkongattam a rohadt harangot? Azt írta, hogy: "do not", én meg persze hogy megtettem.
-
Rony949
őstag
Hogy nehéz-e? Feltétlenül.
Hogy nehezebb-e mint a Souls-játékok? Nem teljesen egyértelmű. Maradjunk annyiban hogy másabb. És sokkal gyorsabb tempót kínál. Ha már Souls-játékok, leginkább a Bloodborne-hoz hasonlítható, de az se 100%-osan. Full akciójáték az egész, a harcok során szinte folyamatosan használni kell a dodge funkciót és az sem árt, ha benyomsz egy-két parryt. Ha a Souls-játékokban nem igazán ment a parryzés, akkor lehet ez nem a te játékod lesz...ellenkező esetben hajrá! Ez a játék inkább az agresszívebb harcmodort hálálja meg, de itt is érdemes előbb kitapasztalni a különböző ellenfelek támadásait. Utána lehet támadni ezerrel.
A grafikától sokat ne várj, DaS3 szint, 2015/2016-os textúrákkal. Viszont jópár pálya látványvilága eléggé szép.
-
Rony949
őstag
válasz
Lézerparaszt #190 üzenetére
Ha nVidia kártyád van, akkor melyik driver verzió van most letöltve? Nekem 418.91 van jelenleg.
-
Rony949
őstag
válasz
Lézerparaszt #185 üzenetére
Feltételezem, gép restart már volt. Meg gondolom próbáltad állítani a grafikai beállításokat is.
-
-
Rony949
őstag
Egy Dark Souls után a legfeltűnőbb dolog az, hogy itt már nem nagyon lehet hagyatkozni csak a dodgeolásra, itt bizony már kell a parryzés is, ami azért gáz, mert a Souls-játékokban nekem ez a gyengém volt.
Másik dolog aminél egy ici-picit már húztam a számat, pedig nem vagyok egy grafika buzi. A grafika egy fokkal lehetett volna modernebb. Azért ez már nem a Dark Souls 3, ami 2016-os. Sőt, sok helyen a DS3 eddig jobban nézett ki a Sekiro-nál. De eddig még csak 2 órát raktam bele a játékba, úgyhogy izgatottan várom a későbbi területeket. És amúgy összességében nincs bajom a játék látványvilágával, nagyon hangulatos...csak hát a textúrák egy picivel lehetnének szebbek, ennyi.
Egyelőre ebben az első pár órában az ellenfelekből kevés van, viszont eléggé táposak. Nagyon oda kell figyelni még a kisebb ellenfélre is, mert le tudja szívni a fele életerőd. A minibossokról nem is beszélve. Annyira el vagyok szokva a From játékoktól, hogy az első minibossnál meghaltam vagy 20x. Ezt így, férfiasan bevallom.
Összességében eddig tetszik. Én japán szinkronnal játszom és így még hangulatosabb a történet és a beszélgetések.
Új hozzászólás Aktív témák
- OTP Bank topic
- Gyilkosságban és öncsonkításban akart segíteni a ChatGPT
- Linux haladóknak
- Gaming notebook topik
- LEGO klub
- Milyen széket vegyek?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- BMW topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B650 R7 7800X3D 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4080 16GB ZALMAN I3 NEO Corsair 850W
- Referencia Weboldallal Világítós bill+laptop bill magyarítás. Rania 3M -is! Touchpadok is.Posta ok
- Telefon felvásárlás!! Huawei P20 Lite/Huawei P20/Huawei P30 Lite/Huawei P30/Huawei P30 Pro
- Dell Optiplex MT/SFF 3040, 3050, 3060, 3070, 5070, 7060/ Hp ProDesk /SZÁMLA- GARANCIA
- Samsung S23 Ultra 8/256GB Állapot: 10/10 6 hó jótállás!