- A One Ui 8.5 és a Snapdragon 8 Elite 2 már biztos
- Yettel topik
- Kirakatba tette a Google a Pixel 10-eket
- One mobilszolgáltatások
- Mobil flották
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy Note20 Ultra - a tollnak nincs ellenfele
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- iPhone topik
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Peppo
őstag
Megmaradnak. Legalábbis azonnal biztos nem tűnnek el, legfeljebb idővel. Épp ma lootoltam a saját hullámat. Egyedül a kezemben tartott fegyver tűnt el, minden más megmaradt.
Lehet, hogy valaki más nyúlta le, bár ha a robot látóterében van a hulla, akkor azért nem lehetett olyan egyszerű dolga. -
Peppo
őstag
Ha kilépsz, akkor 20 másodperc után eltűnsz a pályáról, senki sem tud támadni. Az adott szerverre visszalépve (ez lehet akár napokkal később is) ugyanoda kerülsz, ahol voltál, és a loot is marad nálad. Tehát nem veszítesz semmit. Viszont szerverenként csak egy karaktered lehet.
Van még lehetőség arra, hogy ládát építs, amibe be tudsz tenni elég sok cuccot. Ezzel az a probléma, hogy a ládát bárki más is kinyithatja. (Későbbiekben elvileg erre lesz majd jobb megoldás.) Érdemes a ládát eldugottabb helyre tenni, és akkor nehezebben találják meg. Ill. többet is lehet csinálni, így több helyre rakhatsz magadnak pár olyan cuccot, amit gyorsan összeszedhetsz, ha nulláról kell indulnod.
Építhest sheltert is, ami állítólag használható mint spawn point, vagyis újra tudsz éledni ott, így nem véletlenszerűen dob ki valahol. De ezt még nem teszteltem, így lehet, hogy nem igaz.
-
Ez úgy van, hogy ha egy adott szerveren játszol mindig, és úgy lépsz ki hogy kilépésnél megvárod a 20 másodperces várakozást, akkor mikor legközelebb elindítod a játékot, akkor nyomsz egy folytatást, és onnan folytatódik minden, ahol abbahagytad. Azt még nem tudom hogy ilyenkor a karakter mások számára látható e, biztos ami biztos én mindig bemegyek egy házba, és otthagyom a karaktert, eddig mindig onnan folytattam, ahol otthagytam a karaktert.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudományos Pandémia Klub
- Ingatlanos topic!
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Star Trek
- Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kiborulunk...
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Elfelejtettem a film címét
- Óra topik
- További aktív témák...
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/1TB NVIDIA A3000 6GB FHD
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- Lian Li HydroShift 360 LCD /3x120mm RGB FAN/ HSLCD36RB (593933)
- Lian Li Hydroshift 360 LCD /FANLESS/ HSLCD36NB (593932)
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
- Bomba ár! Dell Latitude E7440 - i7-4GEN I 16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Xiaomi Redmi 14 C 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Gigabyte Vision RTX 3070Ti 8GB GDDR6X Videokártya!
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !