- Mindenki Z Fold7-et akar
- One mobilszolgáltatások
- Kirakatba tette a Google a Pixel 10-eket
- Itt egy pár fotó az iPhone 17 sorozatról
- Profi stratégiára vált a Galaxy S26
- Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Kikristályosodik a Razr 60
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Samsung LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
szelidorzo
aktív tag
válasz
kadettxe #31414 üzenetére
Az M3d az eleve +D-s felvétel.
Ha sima adásnál használod a konvertáló funkciót, kelt egy kicsit hasonló érzetet, mint ha 3d lenne, de mivel eleve nem full3dhd a TV én nem rontanám le a 2d HD felbontású képet egy hamis rosszabb felbontású 3d kép érdekében. Plusz ott még zavaróbb lehet az aktív szemüveg villogása. Hosszútávon jó kis fejfájást is okozhat.
-
sandró60
addikt
válasz
kadettxe #31405 üzenetére
Már miért ne tudnád a tv-ben rendezni a csatornákat.Igaz egy kicsit hosszadalmas,mint ahogy az előttem hozzászoló irta .A menete: Smart gomb megnyomása után-Csatorna ikonra kattintva előjönnek a különbözö lehetőségek a rendezésre Egy kicsit hosszadalmas,utána ne felejtsd kimenteni egy FAT32-re formázot pendrive-re a listád
-
szelidorzo
aktív tag
válasz
kadettxe #31405 üzenetére
Lehet távirányítóval is rendezni, de rá megy a fél életed. Kimásolod egy pendrivera számítógépen összerendezed, majd a rendezettet visszamásolod a TV-re.
Mondjuk ezzel a programmal SamsChannelEditor, (de van más is) [link]M3d 306000KHz (ha Pest és környéke, valamint UPC)
Ha kicsit figyelmesen megnézed a távirányítót a kék színű "D" feliratú gomb alatt meglátod a 3d nyomógombját.
Ugye nem mondod hogy ez utóbbi sincs benne a használati utasításban. -
eptefal
csendes tag
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 32GR93U-B - 32" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
- Bomba ár! HP EliteBook 850 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FULL HD I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470 - i5-G6 I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- DELL Precision 5560 i7-11850H 32GB 1000GB T1200 FHD+ 1 év garancia
- Bomba ár! Dell Latitude E5450 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14"FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest