Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz mpo #132031 üzenetére

    Persze ki lesz bontva, de azt tudni kell, hogy a Kytary egy fejhallgatót is úgy küld el becsomagolva, hogy egy világháborút kibírna. Én ismerem is őket személyesen, de ettől nem vagyok elfogult. Elég elolvasni az értékeléseiket. Egyszerűen, ahogy kezelik a vásárlót, ahogy elküldik a terméket, ha garanciális problémád van, futár jön viszi, javítják, vagy cserélik, hozza és mellé még kapsz ajándékot is, mert jár amolyan kárpótlásként.

    Itt ilyen nem játszik, mint pl Celtis kolléga majd 1 éves küszködése után, ahol bizonyítottan igaza volt és utána a samsung kiszúrja a szemét dedósoknak való baromságokkal.
    Itt ilyen nincs, hogy valamit kételkedve fogadnak, meg belefér a tűréshatárba etc...
    Ha valakinek kell valami jó fejes, vagy monitor hangszóró, más nem jut eszembe, mert ez lényegében hangszerbolt, de fejhallgatót, hangszórót tőlük vegyen, vagy a muzikertől (szintén Csehek). Nem olyan rég vettem tőlük egy Beyerdynamic Amiron-t, egyrészt náluk volt a legjobb ár 150 ezerért és arra is adtak még 5%-ot. Mint írtam egy atomrobbanást kibírt volna az a csomagolás! :DDD

    Egyébként több, mint 200 óra volt a bejáratási ideje!, de a végére csak összeállt az a térleképezés, amit vártam.
    Simán veri a Sennheiser HD 800-zat. Ezt be kell valljam! A HD 820-at nem, azt mostanában szerintem semmi nem fogja verni, de a 800-zat az Amiron elveri!
    Visszatérve...
    Referenciák lehetnének a Samsungnak, hogy kell manapság ügyfélnek segget kinyalni, de bárkinek, nemcsak a Samsungnak.

    [ Szerkesztve ]

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz mpo #132031 üzenetére

    Sony ag9 még mindig nem elérhető, de mostanában annyi időm volt, hogy az egy kezemen megtudom számolni mennyi órát néztem a tv-t 1 hét alatt.
    Most amolyan morbid kíváncsiság szinten érdekel, hogy ezt a tetves tévét mégis mikor óhajtják piacra dobni, mert nagyon úgy néz ki, hogy ebből valami vadiúj fejlesztésű lg lesz inkább.

Új hozzászólás Aktív témák