Hirdetés
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Kezünkben a OnePlus 15 és az Oppo Find X9-ek
- Apple iPhone 17 - alap
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Megérkezett Magyarországra a Poco F8 Pro is
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
-
Mobilarena
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Riot Gin
aktív tag
válasz
Sensut
#27984
üzenetére
Saboteur Hibryd:
Van abban valami, amit mondasz, ugyanis tényleg ez a helyzet némely fegyverrel. Példaként mondanám a Boar-12 -es dobtáras sörétes puskát, amelyiknek akkora a szórása a derékból tüzelő tartásból, hogy egyszerűen az valami hihetetlen. (Pedig jó lenne az, 20 sörét az sörét!)
A Tavorért azért kár, mert a Tavor-t eddig szinte egyetlen modnál nem láttam. (Vicc nélkül!) Ezért számomra jó lett volna, ha használható az irányzéka, de beismerem, van annál jobb fegyver.
Egyébként meg arra gondoltam, hogy valami féle képen jobbá szeretném tenni a fegyverek irányzékait a játékban. (Azért most komolyan, akinek tetszik a Tavor, és azzal akarna nyomulni, akkor had nyomuljon vele nem?
De még vissza vannak az ízlések és pofonok. Van ugye a PPSH41 és hát annak is használhatatlanok az irányzékai
Pedig, azért jól esne néha rohamozni a stalkerben úgy hogy "For the Motherland!" s közben csak tüzel a ppsh 
A secret Trails 2 mod ( a te témád):
A Mauser tényleg jópofa cucc. "Broomhandle" verziója tetszik. Még egy másik játékban a Medal Of Honor Airborne-ben volt a kedvencem. 20-as tár, automata üzemmód, Jó kis uzi mit ne mondjak

Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- BestBuy ruhás topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Hardcore café
- Futás, futópályák
- Kezünkben a OnePlus 15 és az Oppo Find X9-ek
- Aim training (Aimlabs, Kovaak's, Aimbeast stb.)
- Gyúrósok ide!
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Gitáros topic
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3756, 100% Akkumulátor
- Creality Nebula Camera
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3438, 100% Akkumulátor
- Fém, összecsukható és kihúzható fotó állvány eladó
- iPhone 13 Pro Max emelt kapacitású 4790mAh diagnosztizálható akkumulátor, +ajándék ragasztó
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Pedig, azért jól esne néha rohamozni a stalkerben úgy hogy "For the Motherland!" s közben csak tüzel a ppsh 

shield

