- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Hetekig bírják töltő nélkül a Huawei sportórái
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Xiaomi 13 Pro - szerencsés szám
- Fotók, videók mobillal
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy S10 és S10+ duplateszt
-
Mobilarena
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
pvtneo
csendes tag
válasz
Antonius1978 #26542 üzenetére
Sajnos angol, de jó volna magyarul...hmmm
Ha fejből tudsz pár rejtekhelyet, akkor könnyen összelehet kaparni néhány vackot, amit továbbadva szép pénz hoz. (és nagyon nem mindegy kinek adsz el mit, én nemrég jöttem rá. Valamiért Szakáll ad pl 500-at, Bagoly meg 1500-at, és fordítva)
A misery nagyon arra hajaz, hogy spórolj ahogy csak tudsz, nekem ez bejön, mert még megcsinálható nehézségű( persze én is sokszor meghalok, de sokszor azért, mert a loot csábító, ahelyett hogy simán elfutottam volna). Az SGM nekem pl azért nem tetszett, mert ha nem használtam mondjuk 5.45x39-es lőszerű fegyvert, a loot-ból összejött vagy 1500-2000 lőszer 1 óra játék alatt....azért ez nagyon kiábrándító. Én a Kordonból a Zatonig tartó úton csak makarovot és dupla csövű shotgun-t használtam, mert hihetetlen könnyű volt. Bekapcsoltam az alfa csapatot, persze azok megfingattak ha közel mentem hozzájuk, DE ha messze voltam, mondjuk annyira, hogy egy AK-val távcsővel felszerelve láttam őket, és lőttem rájuk, nem reagáltak, buták voltak...abba is hagytam a játékot, amikor Pripyat-ban a gyakoribb lőszerekből volt 2-3 ezer, a 9x19-esből, mert nem használtam semmit belőle, 8000 körüli jött össze...Minden kaliberhez volt 2 fegyverem maxra feltuningolva, stb...Ezzel nem sztárolni akarom magamat, csak elmondtam a véleményem azzal kapcsolatban, hogy egyes modoknak jó a nehézsége, valamelyiknek meg nevetséges. Az SGM-nek amúgy jó sztorija, mellékküldetései voltak, sok fegyver stb, de ez a rengeteg cucc...A halál leple alatt-ban a nehézség pl elég jó volt, nem kellett hiperszuper fegyver egy szervorruhás lelövéséhez, elég volt valami ami köztes lőszerrel tüzel, pl egy egy ak, de néhány kisebb kaliberű fegyverből leadott lövés is eredményes volt. Csak nekem bebugzott a mod, felidegeltem magam rajta és hagytam.
Hú ez hosszú lett, ezért inkább szép napot kívánok mindenkinek, süt a nap!
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- Horgász topik
- iPhone topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- BestBuy topik
- iPad topik
- TCL LCD és LED TV-k
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Háztartási gépek
- Bemutatkoztak a Corsair kábelezést rejtő, Frame 4500X szériás házai
- További aktív témák...
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3447, 94% Akkumulátor
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB DDR4 512GB SSD Radeon Pro 5500M garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3497
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest