Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz rétisün #13653 üzenetére

    En sajnos ugyebar kinyirtam a zsoldosokat, igy sem kuldetest, sem pancelt nem tudtam toluk vasarolni.
    Termeszetesen lehet kepzodmenyekkel feltapolni hogy tobb terhet birjal, de idaig a Hajnal Exo jott be, mivel 110 kg lehet benne cipelni.Van olyan amelyik meg tobbet tud ilyen teren ?
    A Katonai Exot epp most vettem meg, sztem Kardan mindegyiket tudja fejleszteni (legalabbis idaig Hajnal+Monolit), az igaz viszont, hogy van 2 tulajdonsag, amit csak a Pripjatyi szerelo tud, miutan atadod neki a 2 szerszamkeszletet.Kulonben erdekes, hogy Bagolynal megint meg lehet venni egyik katonai szereloladat, lehet oda lehet adni azt is Kardannak ? :F
    Kellene meg 2 francos Aranyhal vagy mi, olyan mint egy sarga tudo, fejlesztve +30 kilo...sajnos nekem csak 2 van belole + 2 gravi fejlesztve.

    Nekem 3 kevlar lemez van, 5,9,13 %osak.Probaltatok mar, hogy mi tortenik, ha az osszest magatokra teszitek ? En kivancsi vagyok.
    Ha kapok ingyen Exot, akkor azt is felfejlesztem, es ha nem veszem hasznat, akkor eladom. :)
    A katonai szerelotol kertem pancelt, Kardan feltapolta, es 120 ezerert adtam el. :DD
    Akkor ez lesz a sorsa a tobbinek is idovel, persze, miutan kivalasztottam a nekem legmegfelelobbet.
    Amugy a masik 2 kevlar lemezt hol lehet majd megtalalni.Az elozoeket mar nem emlekszem hogy hol talaltam, az egyiket mintha a verszivos Zatoni kuldetesnel talaltam volna a pinceben fekvo hullanal...

Új hozzászólás Aktív témák