Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Ajánlatott tett a Qualcomm az Intelért?

    ph A The Wall Street Journal exkluzív riportját egyik cég sem kommentálta.

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

  • HMD Skyline - jó szerelés

    ma Az eddigi legnagyobb tudású HMD telefon lépett piacra, ami külsejében a Lumia modelleket idézi, más szempontból viszont az utóbbi évek Nokiáinak problémáit hurcolja tovább.

Új hozzászólás Aktív témák

  • razorbenke92

    senior tag

    válasz Krethx #31336 üzenetére

    Bocsi, amit bemásoltam, csak kiragadott rész.

    Alapból úgy van, hogy ha downgrade-elsz, akkor a büntit előbb levonják a számládon lévő összegből, és utána visszakapod a magasabb csomag árát.
    (Tehát nem az van, hogy annyival kevesebbet küldenek vissza, ha előbb bünti, aztán full refund).
    Erre írják, hogy ha nem vettél igénybe semmit, akkor nem vonnak le semmit a számládról (... mielőtt visszaadják a teljes előfizetési összeget).

    Gdi :
    Nekem is most valahogy jár le az 1 éves (még kedvezményes áron kötött) Prémiumom. Akkoriban az átváltások miatt látható matekkal megérte anyagilag a premium (havonta váltottam át annyi pénzt, aminek a díja több lett volna mint a kedvezményes premium havidíj, és még havidíjjal együtt is jobban jártam, mint OTP-nél váltani)
    Ugyanakkor most már nem biztos, hogy kihasználnám, főleg nem úgy hogy havi 2500.

    Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Új hozzászólás Aktív témák