Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolandg

    tag

    válasz amoartus #49 üzenetére

    Szia!

    Ez nekem is napi feladat. A reMarkablenak van androidos/iOS-es/Windowsos alkalmazása. Amikor kilépsz egy jegyzetből, azonnal leszinkronizálja a felhőbe, amit azonnal elérsz PC-n, telón, tableten. Onnan ki tudod nyomni PDF-be, PNG-be, SVG-be. Én nem ezt szoktam tenni. Teamsen megosztom a reMarkable alkalmazást, és ott mutatom meg a jegyzetemet, vagy a skiccet, amit csináltam. Ráadásul van egy béta állapotú alkalmazás is, amit ha a reMarkable-n, munka közben elindítasz, a PC-n realtime látod, hogy mit csinálsz a tableten. Nem teljesen problémamentes, de eléggé jól működik ahhoz, hogy szeressem. Ami még dilemmád: fogdésvidd tökéletesen működik az alkalmazás felhőben. És a PDF mentés a reMarkable-vel is működik (e-mailben küldheted), és működik szinkronnal az alkalmazésban is (pc, telefon). És villámgyors.

    És igen, amiket leírtál, és amit Honkydoo kolléga is írt, pont ez az, ami miatt én is ezt választottam, és amiért nagyon szeretem. Letisztult, végtelenül. Nem kell keresgélni a funkciókat, mert ott van. Nem omlik össze, nem problémázik, nincs akadás. Kézbe veszed, pont arra jó, amire készült. Minden ott van, ahol lennie kell. De nem az Apple féle letisztultság, hanem a skandináv: minden felesleges sallang nélküli funkcionalitás. Iszonyú sok prémium termék volt már a kezemben, de ez... nagyon más.

Új hozzászólás Aktív témák