Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Lordus #14410 üzenetére

    Különös teendőd nincs.
    1. Letöltöd a V6L-t. Ha kínai-angol verziód volt fenn, akkor az en.miui.com oldalról töltsd le...
    Hoppá, hoppá, akartam adni neked konkrét linket, de a Xiaomi leszedte az oldaláról a V6L-t; tegnap pedig fenn volt. Ma újra csak a V5-ös van fenn. (Itt)
    Ha nagyon vágynál rá, fel tudom tölteni, megvan a gépemen, de hidd el, egyelőre nem véletlenül szedték le.

    Megj: Szóval lehet engem szidni, hogy elégedetlen vagyok és károgok, de nem gondolnám, hogy a Xiaomi véletlenül, jókedvéből vette le az oldaláról a romot és tette vissza a régi V5-ös linket... még egyszer mondom, tegnap fenn volt, innen töltöttem le. Gyanítom ennek nem az 5 perc alatt megoldható Google play probléma volt a fő oka, mert aki az angol-kínai romot használja, az simán felnyomja a google installert (120 helyen fenn van az angol oldalon) és pillanatok alatt frissíthet... a rom méretével a kínai-angol rom esetében nem volt gond.

    Ha a multilang V5-ös van fenn a telefonodon, akkor értelemszerűen multilangot töltsd le a V6L-ből.
    Ha a kínai V5 van fenn és multilangot szeretnél a V6L-ből, akkor szerintem a MiFlash szükséges lesz (régebben a V5 angol-kínairól a V6KK multilangra történő frissítés esetében szükséges volt, szerintem most is kell a V6L-nél, de ezt nem próbáltam).

    2. Ha letöltötted a V6L-t akkor nevezd át a letöltött állományt update.zip -re és másold fel a telefonodra.
    3. Ezután belépsz a MiRecovery-be, ott pedig kiválasztod az install parancsot.
    4. Egy darabig frissít és előbb-utóbb indul a V6L.
    5. Minden programod (beállításokkal együtt), filmed, zenéd, képed, stb. megmarad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák