Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pzstm

    titán

    válasz Polllen #811 üzenetére

    én pl így vélekednék/így csinálnám MS helyében, és szerintem akkor egy szót sem szólnának a 7.8-asok sem:
    "Nem, nem lesz Windows Phone 8 a mostani készülékeden. De lesz rajta 7.8, ami mindent magával hoz amihez nem kell az új kernel. Mit is jelent ez?
    ◾megkapod az új UI-t
    ◾ígérték, hogy lesz Skype normálisan, azaz akkor a VOIP multitaskingot is megkapod
    ◾ezen az alapon továbbindulva, ha a VOIP megoldható, akkor szerintem a GPS is, így a háttérbeli navigációt is megkapod
    ◾megkapod a sok új API-t, amihez szintén nem kell új kernel – ezekről még nem sokat tudunk, de lesznek – lásd WPDevFeedback oldal “under consideration”-nal jelölt része (kivéve natív kód, ehhez szerintem kell az új kernel)
    ◾megkapod az új térképet és a Nokiás turn-by-turn navigációt
    ◾valószínűleg megkapod az új TellMe funkciókat, hiszen ez is csak API kérdése
    ◾valószínűleg megkapod az IE10-et, bizonyos korlátozások mellett (SmartScreen filter, nem lesz akkora gyorsulás mint az új készülékeken)
    ◾valószínűleg megkapod a Wallet-et, az NFC rész nélkül – ezzel megkapod az appon belüli vásárlást is
    ◾ha Nokiás vagy megkapod az adatforgalomszámlálót"

    Ha z mind megvvalósulna, vagy csak akár egy jelentős része, akkor mindenki megnyugodna szerintem :D

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Új hozzászólás Aktív témák