Hirdetés

2018. november 15., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Youri

Youri
(PH! kedvence)

Egyik gyártó sem tud már szoftvert írni?

-

(#2) moleculez válasza Youri (#1) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Még jó hogy nem raktam fel..

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#3) barta1991 válasza Youri (#1) üzenetére

barta1991
(újonc)

De tudtak, de már nincs rá akkora tesztelési kapacitás. Mióta léteznek a béta programok, ki hogy hívja (Insider Preview, Beta Software Program), azóta teljesen le van építve a QA részleg ezeknél a cégeknél. Gyakorlatilag a userek nagy részénél ami kiderül, azt javítják , a többi meg mehet. Ez folyik most minimális belső tesztekkel.

(#4) Noukoum

Noukoum
(tag)

Prémium árazás mellé prémium támogatás jár, vagy várj mi? :D

Only a sith deals in absolutes

(#5) Youri válasza barta1991 (#3) üzenetére

Youri
(PH! kedvence)

Nálam a szoftver írás tudásába bele tartozik a tesztelés is

-

(#6) Solten válasza Youri (#5) üzenetére

Solten
(őstag)

Apple-eknel, Microsoftnal mar nem.

Saor Alba

(#7) Youri válasza Solten (#6) üzenetére

Youri
(PH! kedvence)

Hát Applenél kb úgy szokott lenni, hoyg az új szoftver az új hardveren fusson jól, a régebbieken majd valamikor

-

(#8) Fryskitt válasza Youri (#1) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Tudom, kicsit uncsi, de nincs már Jobs, aki maximalista módon állna a dolgokhoz. Ez a Tim Cook cuki, meg üzletember, de ennyi. És bár majdnem minden Apple cuccot használok már, és nincs is kedvem elhagyni a rendszert, de túl sok a baki, és ha jön egy másik Jobs egy másik céghez, akkor ezek miatt végük lesz.. sajnos.

Noukoum: Ez az. Máshol meg kb lóf.. se. Ebben (is) még mindig az Apple a legjobb, a hibák ellenére is. Olvasgasd csak miket ír a Xiaomi a fényszivárgásra, vagy milyen gyerekes hibákat csinál a Nokia mostanában. Vagy hogy a Samsung hogyan lépked visszafele a mobiljaival, pl vízállóság ,stb.

[ Szerkesztve ]

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#9) joey04

joey04
(Jómunkásember)

na, még jó, hogy nem volt időm feldobni :D

7: ez már nagyon régen sem volt igaz ebben a formában. volt pér elcseszett frissítés, ami a régebbi modelleken döcögött, de ez már nem igaz.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#10) Youri válasza joey04 (#9) üzenetére

Youri
(PH! kedvence)

Nem kell nagyon regre visszamennem, tavaly a ceges i6-om csak jopar frissites - 11.3 - utan utotte meg a hasznalhato szintet

-

(#11) joey04 válasza Youri (#10) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

tehát addig használhatatlan volt a céges telefon. értem.

Bazinga!

(#12) Youri válasza joey04 (#11) üzenetére

Youri
(PH! kedvence)

Kár volt válaszolnom... és megint

13: milyen szerencse, hogy ott voltál mellettem és hitelesen tudtál megcáfolni....

[ Szerkesztve ]

-

(#13) joey04 válasza Youri (#12) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

kár volt valótlant írnod.

Bazinga!

(#14) Ricardo válasza Youri (#1) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Nem :( Apple esetében is egyre több a baki, a Google referenciamodellen plusz noch jelenik meg, és lehetne még sorolni.

Sajnos ma már az hogy valaki több százezerért vesz "prémium " terméket, nem feltétlenül garancia a megfelelő működésre.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.