Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    válasz Grayraven #5 üzenetére

    A felhátorodásod kicsit eltúlzott.. nem kicsit, nagyon. :D És hogy a Vertu "design területén semmit nem képes letenni az asztalra, mint brand"... is kicsit hülyén veszi ki magát... nem is kicsit... Mert elkezdhetném neked mesélni, amit saját kezőleg valószínűleg sosem fogok tudni igazolni.. hogy milyen spéci fém-bőr-ötvözet-izét találtak ki ott a ködös angolországban, amivel állításuk szerint jóval ki tudják tolni a bőr kopásának kezdetét... meg hogy ez mennyire nyilvánvalóan változtat a bőr kinézetén.. de nálad azt hiszem kár lenne erőlködnöm. :o

    Egyébként egy kis apróság nekem külön tetszik - eddig egyetlen NORMÁLIS Constellation tesztet olvastam (az orosz-fajtát), és ott gyakotlatilag egyetlen tervezési hiányosságba tudott csak belekötni Eldar: az OK gomb gagyi krómbevonatába, amely gyorsan karcolódott, és le is kopott... na erre az összes azóta kijött verzió mellőzi a krómbevonatot az OK billentyűről: vagy aranyozzák (Mixed Metal) vagy berakással oldják meg a dolgot (mint itt, vagy a rózsaszín változatnál). És az manapság nagy szó, hogy ha szótlanul is, de javítják a hibáikat.

    Persze jöhetnének már az új modellek, de ilyesmi a Vertunál szökőévente van csak :DDD

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • Athos07

    senior tag

    válasz joey04 #8 üzenetére

    Megértem én, ha nem tetszik, a Constellation-ön kívül szerintem is ocsmány mind. De mostmár lassan a tudás is befolyásolni fogja (jó irányba) a kinézetet - gondolok itt a nagyobb kijelzőkre, vagy a mostmár kötelező vékonyításra... és ha a Constellation irányába mennek tovább, akkor nem lesz gond.

    Én csak azt nem értem, hogy miért kell az ősi 10 éves telókat tovább árulni (mert tudtommal azokat is árulják még), miért nem lehet csak a legújabb, kevésbé "égő" telókat nyomni (biztos lazán ki tudnának jönni 2-3 évente 2 friss modellel, ami kábé mondjuk a Lamborghini autóipari modellciklusához lenne hasonló.. és az "olaszok" is milyen jól elvannak a mostani módszerrel).

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák