Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamás9x

    őstag

    válasz Graphics #45 üzenetére

    EU stockról küldték, így hála égnek semmi extra költség nem volt.
    Plusz vám és áfa esetén egyhangúan nem éri meg már az árát.
    108K-ért szintén nem ajánlott kategória számomra.

    Kuponkódokkal még faragható az ára.

    Ha nincs szükség a vízállóságra, és strapa funkcióra, biztosan nem ajánlanám senkinek, egy használt 50.000ft-os xiaomi, és 10.000-es powerbank simán jobb vétel mint ez.

    Az "AI" 20MP kamera, ebben az árszegmensben egy viccnek számít szerintem, az Armor9-es szériához képest. Ott 64MP van ráhazudva, de hatványozottabban részletesebb képet készít a 48MP-s BV9800pro-nál.

    720*1600-as felbontás ekkora kijelzőn a többi készülék mellett egy gagyibb benyomást kelt, nem tudom miért nem kapott nagyobb felbontást, gondolom a hardver gyengeségét próbálták kompenzálni...

    dolon75: Xcover 5.
    BT Wifi GSM eddig jobb mint a sima mezeieknél, gondolom nagyobb az antenna, de még nem szedtem szét. BV8800Pro darabokban van, azt meg tudom nézni.

    A 4 készülék közül az Armor 9 és a BV9800pro a legjobb amit mernék ajánlani. De azoknaz az ára magasabb is.

    A belassulás mindennél megvan, meg tudja enni bármelyik app. ezért nem is használok semmit, ha nagyon kell fut böngészőből, a Face hallgatózik folyamatosan oylan fogyasztást tud csinálni, hogy hihetetlen.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/@kisstontour

Új hozzászólás Aktív témák