Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    Eleg duhito, hogy dobozos kiadast csak a limited run-on keresztul lehetett "venni". Vartam, vartam hogy majdcsak lesz EU forgalmazo, erre mar kint is elfogyott...

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • Cathulhu

    addikt

    válasz #75376384 #27 üzenetére

    Azokkal nagyon sokat jatszok a mai napig is, de oszinten ket helyen van nagyon eltolva, az egyik a hangyaf*sznyi meretu kis palyak es a kikapcsolhatatlan szuperfegyverek, amikkel teljesen tonkretesznek minden coop comp stompot. Ertem en, hogy azt akartak, hogy pvp-nek adjon dinamikat, de egyreszt lehetett volna csak ranked-ben kikapcsolhatatlanna tenni, masreszt parszaz oranyi pvp kozvetites megnezese utan is azt mondom, hogy az esetek kb 5%-ban jon elo, hogy barki szuperfegyvert epitsen es ennek kb fele, hogy hasznaljak is. Az RA3-t megjobban eltoltak, az gyakorlatilag egy one click festte silanyult...
    Egy szo mint szaz, van bennuk valami, ami naggya tehette volna oket, de maradtak atlagosak vagy az alattiak :(

    #28: a Goo legalabb otletes volt a 4 teljesen eltero neppel, de sajnos az sem volt igazi. A petro probalkozik, de sose sikerul valami nagy durranast csinalni. De pl az UaW-t en elveztem, masok meg az EaW-ert vannak oda. Kivancsi leszek ebbol a C&C remasterbol mit hoztak ki, bar itt tul sok kreativitast nem kaptak. Egy rendes koltsegvetesu Dune folytatast szivesen kiprobalnek toluk, ha mar a jogok ugyis a funcomnal vannak (a conan mondjuk csapnivalo lett...)

    [ Szerkesztve ]

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák