Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz joecontra #234 üzenetére

    Szerencsére eddig nincs gondom vele :) Amúgy miért vették ki a 10 megás-t ?

    Például már hosszú hónapok óta csak 5 és 15 megás ADSL kapcsolat volt a T-nél amikor én T területen Inviteles-ként 10 megás csomagon voltam. Hozzá tartozik, hogy az Inviteltől - hivatalosan azért jöttem el, mert amikor feltűnt, hogy már sem hűség sem gazdaságossági okai nincsenek a maradásomnak - 2003 - 2010 - akkor felhívtam őket, hogy 7100 Ft kicsit sok a 10 megás netért, és mondtam, hogy mennék aT-home -hoz. Mire mondták, hogy 4200 Ft -ért tudnának adni 10-est. Na hát mondom ok ,akkor maradok. Majd azzal utasítottak el, hogy nem tudják a 10 megás netet szolgáltatni. Viszont ha nem váltok, hanem még mindig a 7100 -at csepegtetem akkor 10 megás neten vagyok még mindig nagy valószínűséggel. No én ezért jöttem el az Inviteltől. Szerintem most is vannak még régi ügyfelek 10 megára betokozódva T-Home területen. Nekem egyébként nem csak gazdaságosabb de jobb is, hiszen tripla kedvezmény mellett még gyorsabb is, és egy helyről kell csak várni a számlát, amit ha akarok utalok, ha akarok készpénzzel egyenlítek ki.Előbbi az invitelnél csak külön megbízással ment, itt viszont sokkal egyszerűbben rendezhetem a böngészőből.

Új hozzászólás Aktív témák