Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jagon

    tag

    Rendet kéne tenni a fejekben (az enyémben is):
    "Az Android kompaktabb, könnyített verziója is új főverziót kapott, ami még mindig a maximum 2 GB rendszermemóriával rendelkező készülékekre próbál elfogadható felhasználói élményt nyújtani."
    Vagyis, értelmezésem szerint nem lehet benne több RAM. Miért? Mert nem tudja megcímezni, mint a 32-bites Windows a 4 GB-nál többet? Nem tűnik valószínűnek...
    <---->
    "All new PRODUCTS launching with Android 11, if they have 2GB RAM or less, MUST launch as an Android Go device.
    Ez már inkább egyértelmű szerintem, vagyis 2 GB, vagy kevesebb RAM esetén Go eszköz lesz belőle, de nem zárja ki, hogy létezzen Go eszköz több memóriával, tehát ellentmond a fenti, első állításnak.

    Engem kifejezetten érdekel a Go. Van egy "Lakatel" tabletem, és tökéletesen elégedett vagyok a 8.1 Go-val. Alig találtam olyan játékot, ami ne futna rajta, úgy hogy azok futottak a régebbi telefonjaimon is mentek. Könnyűsúlyú rendszer 16 GB-ból 12 szabad, semmi bloatware, "potato" hardveren elfut.

    "Mit jelent a rendszerváltás? ... Például Windows telepítés?" - Molnár Krisztián, vlogger.

Új hozzászólás Aktív témák