Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csudri

    őstag

    Nálam is járt egy Snake2 egy hétig tesztelésre. Pozitív is és negatív tapasztalat is ért.

    Ami nagyon pozitív az a készülék által nyújtott hangminőség. A két hangszoró nagyon jól szól, nagy hangzavarban is érteni, hogy mit mondanak a vonal tulsó végéről, ugyanakkor a mikrofon nem továbbítja ezeket a háttérzajokat a másik félnek, úgyhogy ez egy nagy pirospont.

    Ami viszont nagyon negatív, hogy valamiért a nálam járt készülék 5perc beszélgetés után rendszeresen kikapcsolt. Nem volt lemerülve, mert szivargyújtóra dugva is produkálta a hibát.
    A másik negatív dolog, hogy állati kényelmetlen a hívások fogadása. Több embert is megkértem (alacsony, magas, sovány, husi), hogy próbálják meg, mennyire esik nekik kézre a szerkezet, amikor fogadni kell egy hívást. Senki sem mondta, hogy kényelmes lenne. :(

    Előtte egy szivargyújtóba dugható Nokia kihangosítót használtam, aminek a bekapcsolása nagyon egyszerű és pont kézre áll. Ez a Snake2-re nem mondható el. Megértem, hogy nem lehet akkorára csinálni a kis kart, hogy kényelmes legyen, mert akkor már lehet zavaró lenne, de így nem OK.

    Köszönöm a tesztelési lehetőséget!

    üdvözlettel
    csudri

Új hozzászólás Aktív témák