Hirdetés
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
#65577472
törölt tag
-
judas13
veterán
Csak érkezne már meg! Tok, üveg már itt van. Legalább azokból meg tudom állapítani, hogy szép lesz.

👍 -
tibcsi0407
félisten
-
judas13
veterán
A soha mihamarabbi viszontlátásra.
Pótoltam.

Sok sikert majd az új telódhoz! Tényleg

-
tibcsi0407
félisten
-
judas13
veterán
A mihamarabbi viszontlátásra.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
a soha kimaradt
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
tibcsi0407
félisten
Nem vagyok szemellenzős fan, de ez még akár bók is lehetne mármint a fanság része.

Ellenben tényeket, számokat írtam le erre a "nem fogok vitázni" szöveg mellé téve még a "mindannyian tudjuk" nem kicsit nagyképű, kinyilatkoztatásával, elég karcsú egy "válaszra" sikeredett. De ez nehogy már az én gondom legyen. Nem is lesz az. Ezt megigérhetem. Na csáps Top 3 kérdés jogos egy ilyen volumenű fejlődéssel amit most a Xiaomi produkál jövőre a harmadik helyre kéne csusszania, de ez nem ilyen egyszerű természetesen ehhez lesz még pár szava gondolom a Hueweinek, Samsungnak is..de a vak is megmondta....
A mihamarabbi viszontlátásra.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
judas13
veterán
Szemellenzős Xiaomi fanokkal nem szoktam vitázni. Veled sem fogok, mert olyan, mintha falnak beszélnék.

Én is szeretem a Xiaomi-t, de nem misztifikálom túl.
Nekünk is van sok Xiaomi termék itthon. Telefonom is Mix 2S lesz hamarosan, vagy egy Mi Note 2 is, meg kismillió okos kütyü, ami mint mindannyian tudjuk csak Xiaomi crowdfunding, valójában semmi más.
Ettől még nem vagyok elájulva tőlük, csak egy márka a sok közül.
Sok év múlva is az lesz, mert nem rúghat labdába a nagyok mellett. A TOP 5 telefon brand között lenni szép eredmény, de a dobogóig sem fognak eljutni, mert a piac nem ilyen egyszerűen működik.Nem vagyok szemellenzős fan, de ez még akár bók is lehetne mármint a fanság része.

Ellenben tényeket, számokat írtam le erre a "nem fogok vitázni" szöveg mellé téve még a "mindannyian tudjuk" nem kicsit nagyképű, kinyilatkoztatásával, elég karcsú egy "válaszra" sikeredett. De ez nehogy már az én gondom legyen. Nem is lesz az. Ezt megigérhetem. Na csáps Top 3 kérdés jogos egy ilyen volumenű fejlődéssel amit most a Xiaomi produkál jövőre a harmadik helyre kéne csusszania, de ez nem ilyen egyszerű természetesen ehhez lesz még pár szava gondolom a Hueweinek, Samsungnak is..de a vak is megmondta....
-
tibcsi0407
félisten
Köszönöm értékes, enyhèn kioktató soraidat!😌
Tudtam értelmezni.
A kollega tényként írta le, hogy egy kis cég a Xiaomi. Mindössze erre reflektáltam számok, tények bemutatásával.
És nem azokra a feltételezésekre amit itt éppen te is megpendítettél az elrontott készülékek nem létező bedobásával.
Elrontott készülék - hipotézis - nem igaz.(máig legalábbis)
Egylábon állás - hazugság- nem igaz.Tény a mobilvonal a cég bevételeinek kb 70℅ -a , az okos otthonok, TV-k ès más szórakoztató elektronikai berendezések, elektromos járművek stb a maradék 30%-át teszi ki jelenleg. A mára a tőzsdére lépés után már kb 100 milliárd dollárossá növekedett céget komolyan kell vennie minden konkurensnek. Pláne mögötte a kínai államal...
A jövő mindenképp a minőségibb vagyis drágább, nagyobb haszont hozó készülékek eladása lehet a cél az iPhone mintájára sztem náluk is mivel a piac már nem bővül akkora mértékben (ső) mint amilyen ütemben idáig tette azt.
Szemellenzős Xiaomi fanokkal nem szoktam vitázni. Veled sem fogok, mert olyan, mintha falnak beszélnék.

Én is szeretem a Xiaomi-t, de nem misztifikálom túl.
Nekünk is van sok Xiaomi termék itthon. Telefonom is Mix 2S lesz hamarosan, vagy egy Mi Note 2 is, meg kismillió okos kütyü, ami mint mindannyian tudjuk csak Xiaomi crowdfunding, valójában semmi más.
Ettől még nem vagyok elájulva tőlük, csak egy márka a sok közül.
Sok év múlva is az lesz, mert nem rúghat labdába a nagyok mellett. A TOP 5 telefon brand között lenni szép eredmény, de a dobogóig sem fognak eljutni, mert a piac nem ilyen egyszerűen működik. -
judas13
veterán
Próbáld is meg értelmezni, amit a kolléga írt.

Azt írta, hogy a Samu, Lg nem csak mobil divízóból él meg, hanem minden másból is, szóval megengedhetik maguknak azt a luxust, hogy elrontanak egy telefont.
Lásd Note 7. Abba a Xiaomi beleroppant volna jó eséllyel. De a Samunak meg sem kottyant, mert 800 lábon áll.
A Xiaomi-nak még a Huami az, ami jól fut, de alapvetően a mobilokkal robbantottak piacot, ahogy az ábráid is jelzik.
De az az indiai market share is a kis Redmi telefonokból van, szóval valóban nem hibázhatják el a következőt sem.
Egyébként én sem gondolom, hogy bármi baj lenne.
Köszönöm értékes, enyhèn kioktató soraidat!😌
Tudtam értelmezni.
A kollega tényként írta le, hogy egy kis cég a Xiaomi. Mindössze erre reflektáltam számok, tények bemutatásával.
És nem azokra a feltételezésekre amit itt éppen te is megpendítettél az elrontott készülékek nem létező bedobásával.
Elrontott készülék - hipotézis - nem igaz.(máig legalábbis)
Egylábon állás - hazugság- nem igaz.Tény a mobilvonal a cég bevételeinek kb 70℅ -a , az okos otthonok, TV-k ès más szórakoztató elektronikai berendezések, elektromos járművek stb a maradék 30%-át teszi ki jelenleg. A mára a tőzsdére lépés után már kb 100 milliárd dollárossá növekedett céget komolyan kell vennie minden konkurensnek. Pláne mögötte a kínai államal...
A jövő mindenképp a minőségibb vagyis drágább, nagyobb haszont hozó készülékek eladása lehet a cél az iPhone mintájára sztem náluk is mivel a piac már nem bővül akkora mértékben (ső) mint amilyen ütemben idáig tette azt.
-
aelod
veterán
-
neoforce
aktív tag
Ugye senki nemgondolja komolyan hogy ez Xiaomi? Ez vmi ocska 100ad rangu klone !
-
tibcsi0407
félisten
-
mjani1172
addikt
A LeEco mögött is állt. Vagy a ZTE mögött. Ja nem.
Jelen pillanatban a ZTE mögött már Trump áll. :-)
-
tibcsi0407
félisten
-
#65577472
törölt tag
-
RandomGosu
senior tag
hát ez...

-
Giot
addikt
Próbáld is meg értelmezni, amit a kolléga írt.

Azt írta, hogy a Samu, Lg nem csak mobil divízóból él meg, hanem minden másból is, szóval megengedhetik maguknak azt a luxust, hogy elrontanak egy telefont.
Lásd Note 7. Abba a Xiaomi beleroppant volna jó eséllyel. De a Samunak meg sem kottyant, mert 800 lábon áll.
A Xiaomi-nak még a Huami az, ami jól fut, de alapvetően a mobilokkal robbantottak piacot, ahogy az ábráid is jelzik.
De az az indiai market share is a kis Redmi telefonokból van, szóval valóban nem hibázhatják el a következőt sem.
Egyébként én sem gondolom, hogy bármi baj lenne.
Kösz szépen rámutattál mi is a lényeg.
-
tibcsi0407
félisten
Próbáld is meg értelmezni, amit a kolléga írt.

Azt írta, hogy a Samu, Lg nem csak mobil divízóból él meg, hanem minden másból is, szóval megengedhetik maguknak azt a luxust, hogy elrontanak egy telefont.
Lásd Note 7. Abba a Xiaomi beleroppant volna jó eséllyel. De a Samunak meg sem kottyant, mert 800 lábon áll.
A Xiaomi-nak még a Huami az, ami jól fut, de alapvetően a mobilokkal robbantottak piacot, ahogy az ábráid is jelzik.
De az az indiai market share is a kis Redmi telefonokból van, szóval valóban nem hibázhatják el a következőt sem.
Egyébként én sem gondolom, hogy bármi baj lenne.
-
judas13
veterán
Én 2-3 évre tervezem az r5+-t. Addigra meg látjuk merre mennek a trendek. Az egyszeri embernek úgyis az fog kelleni amit letesznek elé. Arra fog menni amerre az utat mutatják neki.
Mondogathatjuk hogy ez a notch divat förtelem. Mert lentebb már én is kifejtettem hogy nem tetszik. De a helyzet nem fog változni, mivel a trendeket nem mi szabjuk meg. Hanem a nagy gyártók pld apple, samsumg lg stb stb.
Nekem a teljes keretnélküliség sem tetszik vagy tetszene. A max ami még számomra szépnek mondható a samsung megoldása az s9-el..
A xiaomi egy relatív kis gyártó, nem egy akkora mamut vállalat mint a samu, vagy az LG.
Ha nem a trendek után mennek vagy túlságosan egyediek próbálnak lenni, sok vásárlót vesztenek de ha túlságosan előre mennek, akkor is ugyanez a helyzet.
Ezért olyan konszolidált, visszafogott a legtöbb készülékük. Pont emiatt gondolom hogy ilyen rondaság nem hagyja el a műhelyüket.A világ 4-ik, (negyedik) legnagyobb gyártója ez a "relativ kis gyártó"
[link]A milliárdos indiai bolhapiacon már tavaly utolérte, beelőzte a Samsungot ez idén is folytatódott...
Amúgy ezen kívül minden stimmel.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
helixP
nagyúr
-
aelod
veterán
De ha egy cég egészét nézzük, és egy cég sok lábon áll, nyilván könnyeben elszenvedik ha valami nem úgy sül el valamelyik részlegnék.
Lásd LG mobil üzletága

Majd a tv-k behozzák a hiányt azt kész' -
Giot
addikt
Értem, igen tudom telefon témában nagyok.
De ha egy cég egészét nézzük, és egy cég sok lábon áll, nyilván könnyeben elszenvedik ha valami nem úgy sül el valamelyik részlegnék. De egy ilyen cégnek jobban kell vigyázni az egyensúlyra. -
#65577472
törölt tag
A Xiaomi csak telefonokat és tabokat gyárt, minden más ki van szervezve külső cégeknek, akik rászitázzák a márkát. Mérleg, roller, lámpa, wc, stb., egyik sem a saját termékük.
-
Ricardo
titán
-
#65577472
törölt tag
-
Ricardo
titán
-
Giot
addikt
-
mjani1172
addikt
-
#65577472
törölt tag
Én 2-3 évre tervezem az r5+-t. Addigra meg látjuk merre mennek a trendek. Az egyszeri embernek úgyis az fog kelleni amit letesznek elé. Arra fog menni amerre az utat mutatják neki.
Mondogathatjuk hogy ez a notch divat förtelem. Mert lentebb már én is kifejtettem hogy nem tetszik. De a helyzet nem fog változni, mivel a trendeket nem mi szabjuk meg. Hanem a nagy gyártók pld apple, samsumg lg stb stb.
Nekem a teljes keretnélküliség sem tetszik vagy tetszene. A max ami még számomra szépnek mondható a samsung megoldása az s9-el..
A xiaomi egy relatív kis gyártó, nem egy akkora mamut vállalat mint a samu, vagy az LG.
Ha nem a trendek után mennek vagy túlságosan egyediek próbálnak lenni, sok vásárlót vesztenek de ha túlságosan előre mennek, akkor is ugyanez a helyzet.
Ezért olyan konszolidált, visszafogott a legtöbb készülékük. Pont emiatt gondolom hogy ilyen rondaság nem hagyja el a műhelyüket."A xiaomi egy relatív kis gyártó, nem egy akkora mamut vállalat mint a samu, vagy az LG."
Jujj

-
Giot
addikt
Én 2-3 évre tervezem az r5+-t. Addigra meg látjuk merre mennek a trendek. Az egyszeri embernek úgyis az fog kelleni amit letesznek elé. Arra fog menni amerre az utat mutatják neki.
Mondogathatjuk hogy ez a notch divat förtelem. Mert lentebb már én is kifejtettem hogy nem tetszik. De a helyzet nem fog változni, mivel a trendeket nem mi szabjuk meg. Hanem a nagy gyártók pld apple, samsumg lg stb stb.
Nekem a teljes keretnélküliség sem tetszik vagy tetszene. A max ami még számomra szépnek mondható a samsung megoldása az s9-el..
A xiaomi egy relatív kis gyártó, nem egy akkora mamut vállalat mint a samu, vagy az LG.
Ha nem a trendek után mennek vagy túlságosan egyediek próbálnak lenni, sok vásárlót vesztenek de ha túlságosan előre mennek, akkor is ugyanez a helyzet.
Ezért olyan konszolidált, visszafogott a legtöbb készülékük. Pont emiatt gondolom hogy ilyen rondaság nem hagyja el a műhelyüket. -
Graphics
Jómunkásember
-
helixP
nagyúr
Redmi 5 plus-t használok. Nekem küllemre is nagyon tetszik igaz a 18:9 arány a G6-nál is telitalálat volt nálam.
De nagyon jól sikerült a xiaomi-nál is, nem tudok belekötni.
Persze ha valakinek a 16:9 jobban bejön, vagy csak nem tetszik a 2:1 akkor bukó.
De vannak még a xiaominak 16:9 mobiljai nem?Szerk: ez meg egy fake kép, túl ronda lenne a saomitól. Kidolgozatlan, elnagyolt, ocsmány.
Ilyet nem engedne meg magának.Abszolút nincs bajom a képaránnyal, fogtam már egy - két "új arányos" telefont és teljesen rendben van. A notch az amit nem fogok lenyelni.
-
aelod
veterán
Redmi 5 plus-t használok. Nekem küllemre is nagyon tetszik igaz a 18:9 arány a G6-nál is telitalálat volt nálam.
De nagyon jól sikerült a xiaomi-nál is, nem tudok belekötni.
Persze ha valakinek a 16:9 jobban bejön, vagy csak nem tetszik a 2:1 akkor bukó.
De vannak még a xiaominak 16:9 mobiljai nem?Szerk: ez meg egy fake kép, túl ronda lenne a saomitól. Kidolgozatlan, elnagyolt, ocsmány.
Ilyet nem engedne meg magának.De vannak még a xiaominak 16:9 mobiljai nem?
Hát egyre kevesebb. Régebbi Redmik csak.
-
Giot
addikt
Redmi 5 plus-t használok. Nekem küllemre is nagyon tetszik igaz a 18:9 arány a G6-nál is telitalálat volt nálam.
De nagyon jól sikerült a xiaomi-nál is, nem tudok belekötni.
Persze ha valakinek a 16:9 jobban bejön, vagy csak nem tetszik a 2:1 akkor bukó.
De vannak még a xiaominak 16:9 mobiljai nem?Szerk: ez meg egy fake kép, túl ronda lenne a saomitól. Kidolgozatlan, elnagyolt, ocsmány.
Ilyet nem engedne meg magának. -
#65577472
törölt tag
Sajnos egyre valószínűbb hogy a techdemo Mix-eken kívül nem marad értelmes modell a palettájukon. Mi8 kilőve és biztos vagyok benne, hogy ezt a dizájnt leviszik az alsóbb kategóriákba is.
-
helixP
nagyúr
Totális +1.
Redmi 2 óta csak ilyen telefonom van és a családnak is. 4X,N4 2db, 4A, 5A, kinek-kinek saját igénye szerint.
Vagy kibekkelem korábbi típusokkal amik még nem szenzorosak, mert egyébként a Note 4 szintje bőségesen kielégít - a kamera
-
#65577472
törölt tag
Ha nekem tavaly azt mondja valaki, hogy 5 év után hátat fordítok a Xiaominak, akkor körberöhögöm. De nagyon közel állok hozzá, főleg ha szétcseszik a Redmit is.
-
helixP
nagyúr
Hát, ja. De lehet, hogy a 8-as nem is lenne elég.
Úgy néz ki 1-2 évig még nem veszek telefont. Mert nekem ilyenem nem lesz, az tuti. Ez egy fos, egy hányás, embert nem láttam volna, aki azt mondta volna, hogy ez így szép, jó, esztétikusabb, mint a hagyományos megoldás.
-
Giot
addikt
Nem.
Emlékeim szerint az Essential Phone volt az első vagy egy Sharp.Ebben a formában és szélesebb körben az Apple hozta be.
Komoly milyen hatással van a piacra az apple....
Mondjuk olajba áztatott nyolcas száltiplivel vertem volna el a kezét a dizájnereknek, mikor megrajzolták a szenzorszigetet. -
Grecky
senior tag
Undorító köröm, ronda telefon. Miért van az, hogy ázsiaiak nem ismerik a kisollót/körömcsipeszt?

-
total90
támogató
Remélem kirúgják a fotósoppert a cégtől

-
aelod
veterán
-
Obyboy
addikt
Nem hiszem, hogy csak Notch üveg van rajta, mert a többi Redminek felül vastagabb a kávája, mint ennek.
Ez így fehér kávával az eddigi legcsúnyább noccs.
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Nem.
Emlékeim szerint az Essential Phone volt az első vagy egy Sharp.Ebben a formában és szélesebb körben az Apple hozta be.
-
Viktor0610
MODERÁTOR
-
Giot
addikt
Egyébként ezt a notch megoldást az apple hozta ki elsőnek?
Mert a 18:9 az tudom hogy az LG volt az első. Aztán ráugrott a samsung is csak oldalon kávamentesítette. -
aelod
veterán
Nem nem hiszem el, hogy lesz ilyen. Én még reménykedem benne...
-
#65577472
törölt tag
👋
Azt is remélem, hogy a jack elhagyása is megmarad a felsőkategória kiváltsága.

Tudom, Mi 6X/Mi A2 is jacktelen. De azok is már az a kategória nekem, amit nem költök készülékre.
Óvatosan a kezekkel.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

-
Viktor0610
MODERÁTOR
👋
Azt is remélem, hogy a jack elhagyása is megmarad a felsőkategória kiváltsága.

Tudom, Mi 6X/Mi A2 is jacktelen. De azok is már az a kategória nekem, amit nem költök készülékre.
-
Soleco
tag
Xiaomira nem jellemző az ilyen ronda kinézet
, ha nem sikerül összehozni valami szépet, akkor copyzzák az applet, de mindig elegáns design lesz a végeredmény. 
-
Jeanne d'Arc
addikt
Ez valami förtelmes külsőleg.
-
forgonati
őstag
De szarul fest. Igazi indokolatlan notch buzulás, erőltetik ezt a szart, holott alul-felül megmarad a káva. Jézusom
-
#65577472
törölt tag
-
cuccos19
tag
Ez a felvetés nem több, mint felvetés, spekuláció szerintem (az Aréna a kedvencem, mást magyarul nem is nagyon olvasok, és tudom, hogy kell az olvasottság, de ezek a cikkek akkor is... nagyon bulvársajtós szaguk van). A képen meg akármi is lehet (Photoshop, dzsunkaszökevény, "notch tok", stb). Ha notch lesz, akkor notch lesz, engem nem érdekel, jöhet nekem azzal is. Én csak egy szimpla felhasználó vagyok, nem lógok rajta folyton, használom ha kell és ennyi. Inkább az érdekelne, hogy kap-e a RN5 pozitív újdonságai (jó kamera, jó proci, stb), mellé Type-C csatit és IP védettség minősítést. Nekem más nem hiányzik egy telefonból jelenleg. A Type-C is kizárólag csak azért, mert reggeli kómás fejjel nem egyszer próbáltam fordítva beleerőszakolászni azt izét abba az izéba. Az IP védettséget meg nem kell annak magyarázni, aki ázott már sz@rrá egy hirtelen jött zápor miatt, kint a terepen, több száz méterre bármi fedett helytől (tudom egy nejlonzacskó sok mindenre megoldás). Ami még jó volna, ha elhagynák ezt a nyomorék 2.5D előlapot, vagy mi a halál a neven ennek az újhullámos marhaságnak. De ez sem zavar igazából, ha valaki hozzáértő stabilan felhegeszti nekem azt a spéci full cover előlapot rá.
-
#29263560
törölt tag
Szerintem meg szépek.

Olyannyira, hogy a Redmi Note 5-ből várhatóan pénteken kapok kézhez egy 4/64-es darabot.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Na a mázlista

-
Viktor0610
MODERÁTOR
-
*Mukeey*
addikt
Nana!
Ez valószínű, kamu, szóval nem leszólni az összes készüléküket egy hamis kép alapján!
Remélem hogy az.De nézz meg pl egy S2-t vagy note5 pro-t.Szerintem nem szép telefonok.
A mix2 az szép meg a Mi6/Note3. -
Viktor0610
MODERÁTOR
-
*Mukeey*
addikt
Hát ez de jól néz ki...ja nem!
Borzalmas az újabb Xiaomik kinézete... -
Fulár
senior tag
Szeretném megtartani Redmi Note 4-met a Redmi 6 megjelenésig.Addig pedig imádkozom,hogy ne menjen el a Xiaomi a feltételezhetően kamu képen látható készülék irányába!
Elképesztően megszerettem a Xiaomit.Olyannyira,hogy sikerült az asszonyt(Redmi 5 plus)és két kollégát is rábeszélnem(Redmi note 4 és Redmi 4X)a Xiaomira.Mindannyian egyetértünk abban,hogy ilyen kiváló Ár-Érték arányú és ennyire kiegyensúlyozott készüléke még talán egyikünknek sem volt!
Tényleg reménykedem benne,hogy a majdani 6-os.széria előre és nem visszalépés lesz! -
Sebhelyes
senior tag
-
Giot
addikt
A Xiaomi pofás telefonokat gyárt, és az összerakás minősége is rendben szokott lenni.
Ez rettenet gagyi, a notch is full amatőr mintha rá lenne biggyesztve a képernyőre utólag.
Tehát vagy valami prealfa verzió. Vagy fake....
Remélem utóbbi igaz. -
mikej95
aktív tag
Végül is a notch kitakarja a hozzá legközelebb eső állapotsáv ikon ~10%-át, tényleg nem kamu.
-
Graphics
Jómunkásember
Tegye fel a kezét, aki benyalta?
-
jacis
nagyúr
Szegény nagyon rusnya.
-
judas13
veterán
Egy nem létező dologról beszélünk. (Remélem!)
-
juuzer
addikt
Ez egyszerűen ocsmány :/
-
exedoc
senior tag
Ha ilyet ki mernek adni akkor nagyot fogok csalódni a Xiaomi-ba. Ez valami nagyon fake telo Xiaomi hírként feltüntetve.
-
Millerchris
tag
Ez valami borzalom ahogy kinéz.
-
#42165248
törölt tag
Kamu az egész. Na nem a notch miatt, azt simán elhinném, de ilyen munkát biztos nem adnának ki a kezeik közül..
-
lexter00
őstag
Full kamu,a Xiaomi nem ilyen paraszt hogy ilyet megengedjen magának!
-
enginev3.0
félisten
Na ez nagyon gyatrán néz ki
-
tothmaxy182
őstag
Hát én rohadtul remélem hogy tényleg fake képek ezek. Nagyobb szeretem a Xiaomi cuccait, de ez hányinger. Már a Redmi 5 sem tetszett túlságosan, ez meg egyenesen förtelem. És gondolom nfc ebben sem lesz, és az akksi tovább zsugorodik... Ha így lesz akkor továbbra is marad a
Redmi Note 4. -
maczera
aktív tag
"Azon a fotón úgy néz ki, mintha valami notch-tokban lenne a teló."
Ez a notch-tok baromi jó ötlet, szabadalmaztatni kellene!
-
Graphics
Jómunkásember
Ez nekem is nagyon fake-nek tűnik. Annyira "mű szaga" van. Tényleg mintha egy notch-tokban lenne, valahogy nem tűnik hitelesnek. Erre persze az is rátesz néhány lapáttal, hogy a notification baron az utolsó ikon és az óra se látszik teljesen, AOSP fut rajta, egy másik képen pedig 2-es Androidból van a Google keresősáv...

Lehet, hogy valami első verziós prototípus, de hogy a végleges nem ilyen lesz, az szerintem tuti.Ez meg protonak is gyenge.
Ez mondom, valami kínai klón lesz.. aztán valaki hírt csinált belőle...
-
pete_21
addikt
Nem hiszem, hogy csak Notch üveg van rajta, mert a többi Redminek felül vastagabb a kávája, mint ennek.
Ez nekem is nagyon fake-nek tűnik. Annyira "mű szaga" van. Tényleg mintha egy notch-tokban lenne, valahogy nem tűnik hitelesnek. Erre persze az is rátesz néhány lapáttal, hogy a notification baron az utolsó ikon és az óra se látszik teljesen, AOSP fut rajta, egy másik képen pedig 2-es Androidból van a Google keresősáv...

Lehet, hogy valami első verziós prototípus, de hogy a végleges nem ilyen lesz, az szerintem tuti. -
The.Biker
veterán
Óriási...

-
#16820480
törölt tag
Mondjuk azt simán elhinném, hogy tényleg megkapja a notchot. Az új Mi is megkapja ugye, szóval csak egy lépés, hogy legközelebb az olcsók is megkapják.
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Nem. Ajánlom. Nekik.
-
pusszycat
nagyúr
Fehérbe kell,h ne lehessen el se tüntetni...

-
GoldhandRent
őstag
Nem hiszem, hogy csak Notch üveg van rajta, mert a többi Redminek felül vastagabb a kávája, mint ennek.
A cikkben, meg a te kepeden is 17:09 van. [Szerk: bar lehet h 1 percen belul megnyitotta a menut..most latom a macskakoves "hatteret"]
A kilences meg annyira lelog, hogy na. -
Graphics
Jómunkásember
Nem hiszem, hogy csak Notch üveg van rajta, mert a többi Redminek felül vastagabb a kávája, mint ennek.
Hát pedig az van rajta, üveg...
Állapotsort is nézd már meg. Ez nem is MIUI...Igaz, hogy az temazhato, de fejlesztés alatt is a saját Launchert nyuzzakez kamu fotó, kellett a forrás oldalnak pár katt... Semmi több.
Uborkaszezon van, nem is értem hogy lehet ilyet benyalni.

Ez valami gagyi klón... Azok csesztek el így a Notchot ...
A hátlap meg ugye nem releváns. érdekes, pont takarja az ujjával... Hogy ne bújjon ki a valós készülék adat. Vagy ugye nehogy kiderüljön hogy nem is Xiaomi... Hanem vmi sokadik dzsunka
-
zdanee
őstag
Az eddig oké, de miért futtat valaki ezen FroYo-t?
-
vodkamaffia
csendes tag
-
tibcsi0407
félisten
-
Graphics
Jómunkásember
Nem lehet, hogy kamu a kép?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Agyaltam rajta, szerintem valós
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Szerk.: direkt volt
trollolollo -
tibcsi0407
félisten
-
Graphics
Jómunkásember
Full kamu fotó, valami notch covert van rajta.
@kop8: Ne aggódj, ez kamukep
@sheratan: Látod Te is, hogy nem valós a kép.
Redmi Note 5-re rakták rá ezt a gagyi Notch üveget...Ezt azért még egy laikus se eszi meg
-
#16820480
törölt tag
Ennél rondábbra nehezen tudták volna csinálni
Nem értem a Xiaomit... Mi a bánatnak másolnak ilyen gagyin, amikor ott egy tök jó design a kezükben, simán a Mix 2 formáját kellett volna használni alacsonyabb kategóriában. -
Pete55555
addikt
Azon a fotón úgy néz ki, mintha valami notch-tokban lenne a teló. A BT logó alig látszik. Ha viszont tényleg ilyen, akkor undorító.
(Ezt a notch-tok design-t le kéne védetnem
Notch-ot minden nem notch-os telóra! Vinnék a h*lyék, mint a cukrot) -
kop8
őstag
Mégegy hányadék telefon

Végén nem veszek xiaomi telefont többet
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB ORANGE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Samsung Galaxy A55 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
- AKCIÓ! ASUS STRIX B650E R7 7700X 16GB DDR5 512GB SSD RTX 4070 12GB NZXT H5 Flow RGB 750W
- Lenovo A485 Ryzen 5 pro 2500U, 8-16GB RAM, 256-512GB SSD, jó akku, számla, garancia
- Samsung Galaxy A14 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Alza notebook tartó VESA monitor állványhoz
- Dell Latitude 5420 14" Touchscreen i5-1135G7 16GB 256GB 1 év garancia, 4G LTE OPCIÓ
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


👍







Nem értem a Xiaomit... Mi a bánatnak másolnak ilyen gagyin, amikor ott egy tök jó design a kezükben, simán a Mix 2 formáját kellett volna használni alacsonyabb kategóriában.


