Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuccos19

    tag

    Ez a felvetés nem több, mint felvetés, spekuláció szerintem (az Aréna a kedvencem, mást magyarul nem is nagyon olvasok, és tudom, hogy kell az olvasottság, de ezek a cikkek akkor is... nagyon bulvársajtós szaguk van). A képen meg akármi is lehet (Photoshop, dzsunkaszökevény, "notch tok", stb). Ha notch lesz, akkor notch lesz, engem nem érdekel, jöhet nekem azzal is. Én csak egy szimpla felhasználó vagyok, nem lógok rajta folyton, használom ha kell és ennyi. Inkább az érdekelne, hogy kap-e a RN5 pozitív újdonságai (jó kamera, jó proci, stb), mellé Type-C csatit és IP védettség minősítést. Nekem más nem hiányzik egy telefonból jelenleg. A Type-C is kizárólag csak azért, mert reggeli kómás fejjel nem egyszer próbáltam fordítva beleerőszakolászni azt izét abba az izéba. Az IP védettséget meg nem kell annak magyarázni, aki ázott már sz@rrá egy hirtelen jött zápor miatt, kint a terepen, több száz méterre bármi fedett helytől (tudom egy nejlonzacskó sok mindenre megoldás). Ami még jó volna, ha elhagynák ezt a nyomorék 2.5D előlapot, vagy mi a halál a neven ennek az újhullámos marhaságnak. De ez sem zavar igazából, ha valaki hozzáértő stabilan felhegeszti nekem azt a spéci full cover előlapot rá.

    Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

Új hozzászólás Aktív témák