- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Android szakmai topik
- One mobilszolgáltatások
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Nokia 6310 - nem az, ami volt
- Iskolakezdésre készül a második elit Snapdragon
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Az átlagnál kisebbek ugyan, de bírják a strapát
-
Mobilarena
Sony Xperia Z1 Compact
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vöri87
újonc
Köszi srácok a segítséget, a Sony felirat nem igazán izgat, az a lényeg, hogy ne legyenek kanyonok a kijelzőn.
Az üveglapot könnyű felhelyezni? vagy bízzam inkább tapasztaltabb emberre? Esetleg csinált már ilyet valaki (gyári fólia eltávolítás), új felhelyezés? És egy utolsó.... az üvegfóliára/lapra érdemes még tenni egy matt fóliát, hogy ne tükröződjön minden?
-
Vöri87
újonc
Sziasztok.
Leszeretném cserélni a gyári fóliát Z1 Compactomról, de a mobilos csávó a pólusban azt mondta, hogy nem lehet lecserélni, mert nem fog rendesen működni a kijelző. A kérdésem az lenne, hogy igaz ez? Ill. hogy ha nem, akkor valaki csinált már ilyet?
Amikor vásároltam a telefont a T-mobile ban azt mondták, hogy nem kell rá fólia mert van rajta
Előre is köszi a segítséget!
Új hozzászólás Aktív témák
ma A japán gyártó legújabb okostelefonja ugyanazt az erőt adja meg a felhasználónak, mint ami a csúcsmodellekben található, csak sokkal kompaktabb méretben.
- Beszámítás! Oculus Rift virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo Thinkpad T14 üzleti i5-10310u 10th gen. 8-24Gb RAM 256GB-1TB SSD gar.
- BLUESUMMERS NVMe SSD adapter
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telenor 5G Indoor WiFi Router (FA7550) + töltő
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest