Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanhp455

    csendes tag

    Miért van az, hogy a telefon néha lecsatlakozik a gépről majd vissza egy másodperc alatt? Win 7 Ulti x64 és 4.4.4
    A jelenség teljesen véletlen, hogy mikor történik meg, átlagosan napi egyszer, de van mikor többször is. Úgy zajlik le, hogy hallom a gépemen a hardver lecsatlakoztatva hangot és a telefonom felvillan. De mire felvillan már újra tölti és csatlakoztatva van. Eleinte még azt is kiírta, hogy az eszköz gyorsabb sebességre is képes, ha más portba dugom, és tényleg ilyen 1 MB/s sebességgel dolgozott a teló. Szerencsére ilyen már nincs. Ez előtt egy Xperia S-em volt, és amikor ez elkezdődött, annak a kábelét használtam már 2,5 éve. Aztán kicseréltem a kábelt a Z1 Compact sajátjára, és egy hétig jó is volt, de elkezdte ugyanezt produkálni. Szóval visszacseréltem az Xperia S-ére, mert az jobban tetszik. Kb. minden porton végigmentem a gép hátulján, de nem hatott. Minden amit csak frissíteni lehet, az friss(Windows Update, Driver Booster nem lát hiányosságot). Ez egyébként csak kb .1 hónapja tart, de nagyon nem értem mi lehet, ha mindkét kábelnél előjött és a másiknál meg egy hét "pihenő" volt.

Új hozzászólás Aktív témák