Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz zsúrficsúr #108 üzenetére

    Megindoklom és lezárnám a témát egyúttal:
    1. A mobiltelefonok nincsenek nálunk 5-6 napnál tovább. Néha több, néha kevesebb, de ez az átlag. Mi úgy tesztelünk, hogy a sajátunkként használjuk az adott készüléket, mert úgy hisszük, hogy így vesszük észre a hibák, sajátosságokat, előnyöket. Egy ilyen precíz akkuteszt ebbe az időintervallumba - sajnos - nem fér bele.
    2. Természetesen ki lehet próbálni, hogy egy megadott mp3 fájl maximális hangerőn, flight módban, lekapcsolt képernyővel mennyi idő alatt eszi meg a telepet, de ezzel két gond van. Egyrészt nem vagyunk otthon éjjel-nappal, hogy azt lessük, hogy mikor merül le teljesen. Másrészt az újabb készülékek 20-40 órás lejátszási ideje megint túl sok ahhoz, hogy beleférjen abba a feszített ütemtervbe, amely garantálja számotokra, hogy kis kivételtől eltekintve minden hétköznap, s néha szombatonként is kapjatok friss tesztet és/vagy cikket.

    Itt, ebben az esetben, sajnos hardveres hiba is megakadályozott abban, hogy tudjak egzakt információt közölni. De az ilyen jellegű készülékeknél nem is túl könnyű, mi power serek vagyunk, a Galaxy gyakorlatilag éjjel-nappal fent lógott a 3G-n, kommunikált a Google fiókommal, játszottam online, napi 15-ször másztam fel a Marketre, nyitogattam a térképet, neteztem, be volt kapcsolva a Meebo.

    Szerencsére a durva szélsőségeket így is le tudjuk mérni. Ha nagyon rövid vagy ha szokatlanul hosszú az üzemidő, az mindig kijön.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák