Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Armatura

    tag

    válasz baji #347 üzenetére

    Köszönöm! :) Nem jöttem rá 8-ból 3-nál miért hagyta rajta,de sebaj,ezzel 8 perc alatt megvan,aztán ráeresztem az xda-sat,és működik.
    Akit esetleg érdekel,sok sok fórumot átbogarászva,és letesztelve számtalan leírást...(néhány álmatlan éjszakát hagyva) a legegyszerűbb módszer streamelésre.

    1. kell egy dlnaszerver(nálam ez plex)
    2.egy kliens a mobilra - anDLNA
    3.ez az egyszerű apk - MilkvrLauncher --- ehhez kapcsolódó leíás - Samsung Gear VR Redit

    Ha minden feltelepült
    1.anDlna elindít,plex szerver(vagy épp amit használtok) megkeres azon belül azt a mappát és filmet amit le szeretnétek játszani,rákopint
    2.lejátszó választást dob automatikusan,ahol a MilkvrLaunchert kell választani
    3.tetszőleges nevet adni (ez lesz a milkvr lejátszóban látható flm címe),majd lejebb kiválasztani milyen 3d-ről van szó,végül a hangot kiválasztani és "Create link...."-re kopintani.
    A telefon kéri,helyezzük be a tokba és itt jön a csavar,hogy fömenü! gombot lenyomva a fenti 3 lépést X-szer elvégezve tetszőleges számú linket generálhatunk az összes filmhez.
    Amint ez megvan,tényleg be lehet tenni a tokba,milkvr elindít,és a sideload résznél ott pihen az összes általunk bekért film.

    Így nem kell semit másolni a telefonra,csak pár "link" lesz rajta filmek számától függően.
    Ennél egyszerűbb módszert nem találtam.Sajnos az ezt megelőző konvertálgatások nem elkerülhetőek egyenlőre.

    ui:ezzel a módszerrel teljesen mindegy mi a fájlnév,nem kellenek a kiegészítő sorok mint a "_BT _TB _3dpv...etc"
    Remélem segít valakinek ez az írás

    [ Szerkesztve ]

    Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

Új hozzászólás Aktív témák