Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-12 17:25:41

Mobilarena

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2001) nbukta77

nbukta77
(PH! addikt)

Kinek, hogy van. Latszik vagy ki van kapcsolva a gomb aod- on?

Huawei mate 20pro, Ipad pro 11, Huawei watch gt classic, apple tv, iPod 6 gen, Airpods, Playstation 4 pro

(#2002) HaliGab23 válasza nbukta77 (#1999) üzenetére

HaliGab23
(fanatikus tag)

Hát ez tényleg jó kérdés.. hátha valaki ír erről, aki használja az AOD-t.

(Én nem szoktam bekapcsolni, de most megnéztem, látszólag valóban ott van egy helyben.)

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2003) tylerddd válasza nbukta77 (#2001) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

Nálam megy az AoD, de a gomb nincs bekapcsolva.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2004) TODI1111 válasza nbukta77 (#2001) üzenetére

TODI1111
(őstag)

Nálam is megy az aod de a gomb nincs bekapcsolva. A helyére kicsit erősebben rányomva ugyan az az eredmény mintha látszódna és rákoppintanál.

(#2005) ace05

ace05
(fanatikus tag)

Üdv mindenkinek!

Ha részletfizetésre szeretném megvásárolni akkor hol lenne érdemes, leggazdaságosabb számomra ?

(#2006) Teal'C válasza ace05 (#2005) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Média, Edigital ha van előfizud akkor ott, várj keddig kb akkor jönnek ki az új akciók.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2007) LosBlancosrm válasza ace05 (#2005) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Experience Storeban is van azt hiszem 0% THM... Szolgáltatóknál is tuti. Néha MediaMarkt, Edigital.

(#2008) tucsok.

tucsok.
(senior tag)

Tudtok valami jó sötét témát?

"So say we all"

(#2009) ollie válasza tucsok. (#2008) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Én a Samsung high contrast témát használom.

(#2010) csubííí válasza nbukta77 (#1995) üzenetére

csubííí
(tag)

Én régóta használom, nagyon elégedett vagyok vele. Semmit nem fogyaszt. Ha "lebegő gomb" van beállítva, akkor lehet némi fogyasztása. A fizetősekkel ellentétben itt az ingyenesben minden benne van. Saját kép és megnevezés is megadható a "gombnak". Sőt, a megnevezés elhagyható , vagy a "gomb" is lehet láthatatlan. Ha egyik sincs, akkor láthatatlan, és nem zavar, ebben az esetben is bárhová rakható.

[ Szerkesztve ]

(#2011) tucsok. válasza ollie (#2009) üzenetére

tucsok.
(senior tag)

Nézem, köszi.

"So say we all"

(#2012) tylerddd válasza tucsok. (#2008) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

A Blueberry Pie-t használom, a gyári ikonokkal és saját hátterekkel.

(#2013) ollie válasza tylerddd (#2012) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A gyári ikonokat hogy tudod használni egy témánál?

(#2014) nbukta77

nbukta77
(PH! addikt)

Ki melyik bongeszot hasznalja meg email klienst? Nem ertem az miert nem meg oldott, hogy a nem szukseges alkalmazasokat le tudjam torolni. Es nyilvan nem rendszer alkalmazasra gondolok. Miert eroltetik pl ram a mikrofos alkalmazasait. Ilyen azert ios- en nem volt.

Huawei mate 20pro, Ipad pro 11, Huawei watch gt classic, apple tv, iPod 6 gen, Airpods, Playstation 4 pro

(#2015) tucsok. válasza nbukta77 (#2014) üzenetére

tucsok.
(senior tag)

Aqua Mail pro verziót használom, ajánlom.

"So say we all"

(#2016) ollie válasza nbukta77 (#2014) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Én a Samsung Internetet, meg a Samsung mail appot használom, mert jól együttműködnek a pennel. Illetve Exchange-es emailre a Nine-ot. Mi az a mikrofonos alkalmazás?

Ja, mikrofos. Le tudod tiltani mind.

[ Szerkesztve ]

(#2017) nbukta77 válasza ollie (#2016) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

Csak en nem tiltani szeretnem, hanem torolni ami nem kell. Pl ha hasznalnam a samu bongeszojet akkor szeretnem torolni a chromet, de nem lehet csak tiltani.

(#2018) ollie válasza nbukta77 (#2017) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

És miért zavar, hogy csak tiltod? Úgy nem foglal semmi helyet a tárhelyből (mert akkor már csak az OS partícióján van), és olyan, mintha nem is létezne, nem eszik semmi erőforrást, csak a tiltott appok listájában látod.

(#2019) nbukta77 válasza ollie (#2018) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

Pont ez az ami zavar. Hogy latom.

(#2020) LosBlancosrm válasza nbukta77 (#2014) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Kellemesen csalódtam a Samsung böngészőben, így végre leválthattam a chrome-ot. Email még a Gmail.

(#2021) LosBlancosrm válasza nbukta77 (#2019) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Fétised, hogy a tiltott listát nézegeted? :DD

(#2022) moorland válasza nbukta77 (#1980) üzenetére

moorland
(lelkes újonc)

Freisingben, itt is 999€ a listaára, de most valami akció keretében elengedték az áfáját.

(#2023) tylerddd válasza ollie (#2013) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

A Samsung Themes-ben ott van lent egy Ikonok fül. Miután aktiváltál egy témát, az ikonokat ott be tudod külön lőni. Én egyébként a Samsung alapértelmezett ikonjaira gondoltam gyári alatt.

(#2024) nbukta77 válasza LosBlancosrm (#2021) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

Jaaaa

Azokat kerdeznem akik a samu email klienset hasznaljak jol egyutt mukodik a gmail- el?

[ Szerkesztve ]

(#2025) Anulu79 válasza nbukta77 (#1999) üzenetére

Anulu79
(PH! addikt)

A Samsung nyilatkozta korábban, hogy pár pixelt mozog a gomb a beégés elkerülése miatt.

(#2026) Anulu79 válasza nbukta77 (#2024) üzenetére

Anulu79
(PH! addikt)

Én mind a kettőt használom gon nélkül ráadásul fent van még az ouutlook kliens is amibem egy újabb email cím van beállítva. Így 5 email fiók fit folyamatosan.

(#2027) nbukta77 válasza Anulu79 (#2026) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

Akkor azt mondod a samu kliense jol mukodik?

(#2028) seger

seger
(őstag)

Lezárt képernyőnél hogy lehet kikapcsolni a középső gombot?

(#2029) tylerddd válasza seger (#2028) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

Always on Display esetében vagy általában?! Előző esetben az AoD beállításainál, egyébként szerintem sehogy.

Kérdés: Be lehet-e állítani valahol, hogy ha a beállításokból átlépek egy másik appbe, akkor a beállításokba visszalépve ugyanoda jussak vissza, ha a beállítások ikont használom?! -ez csak akkor működik, ha jól láttam, ha a háttérben futó alkalmazásoknál lépek be a beállításokba.

[ Szerkesztve ]

(#2030) viera válasza nbukta77 (#2027) üzenetére

viera
(őstag)

Én már egy ideje azt használom és semmi gond nincs vele.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2031) seger válasza tylerddd (#2029) üzenetére

seger
(őstag)

Köszi! Megvan

(#2032) Próféta

Próféta
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Note 4-ről váltok, azon Spigen Tough Armort használtam, ami 4 év alatt párszor megvédte a telót. Aggódom a Note 9-nél az elöl-hátul üveg miatt, hogy túlságosan sérülékeny. Ugyanakkor nem szívesen rejteném el, max. egy Spigen Ultra hybrid crystal clear tokot tennék rá. Mennyire lehet szerintetek a MIL-STD-810G megfelelést komolyan venni? Ha egy ilyen tokban+fólia zakózik egyet szerintetek megúszhatja, vagy maradjak a Tough Armornál. Az, hogy nem ejtem le, nem opció. Eddig minden telefonom leejtettem. Tudom, béna vagyok, de ez van.
Más: Vennék egy Qi töltőt, de nem tudom gyorstöltőt vegyek-e, vagy normált. A gyors mennyire nyírja az akksit? Én hosszú távra veszek telefont, szóval inkább vigyáznék rá.

Mindig az az erősebb, aki többet mosolyog, mint dühöng.

(#2033) tylerddd

tylerddd
(PH! addikt)

Ott van ez az akku elég rendesen. Most kivettem a 2. SIM-et és tegnap pl. 4:30-as SoT-ot értem el úgy, hogy 50% volt az akksi. Jó, nem játszottam, nem youtube ment, hanem a nálam szokásos dolgok. De ez így akkor számomra parádés, főleg hétvégén, amikor egyértelműen több időm van buzerálni a készüléket.

(#2034) LosBlancosrm válasza Próféta (#2032) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Szia! A MIL-STD-810G nem arra vonatkozik, hogy nem törik össze ugya úgy, mint a többi üveg hátlapos telefon. Ezzel a jelzéssel inkább azt mutatják, hogy a belsejében nem lesz baja, továbbra is használható marad. Ha hajlamos vagy leejteni, szerintem vedd a megszokott tokot, de az Ultra Hybrid is jól véd.

Nekem gyorstöltő van, de kikapcsoltam a gyorstöltő funkciót, mert este zavar a ventillátor. Kevésbé melegszik vele a telefon, mint gyorssal. Viszont 3,5-4 óra míg feltölti a 1,5-2 helyett. Én azért is preferálom a lassút, mert éjjel töltöm, kb 7 órát alszok, így caak 3óra ami felesleges töltés. Viszont ha teheted, akkor gyorstöltőset vegyél, ha szükséf van rá, akkor jó, ha gyorsabba feltölti.

[ Szerkesztve ]

(#2035) nbukta77

nbukta77
(PH! addikt)

Valaki nem tud kemeny tokot hozza? Olyasmit keresnek, mint a pitaka. Eddig azt hasznaltam, de ugye note 9- re nincs.

(#2036) Próféta válasza LosBlancosrm (#2034) üzenetére

Próféta
(fanatikus tag)

Köszi! A töltést én is este használom, ha meg nagyon kell a gyors, akkor ott a vezetékes. Akkor marad a normál vezeték nélküli.
Ezt néztem ki: Spigen 5W
Van valakinek vele tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#2037) Anulu79 válasza nbukta77 (#2027) üzenetére

Anulu79
(PH! addikt)

Szerintem semmi baj nincs vele. Volt, hogy abban is több fiók volt beállítva. Évek óta használom.

(#2038) pleslie82 válasza Próféta (#2036) üzenetére

pleslie82
(tag)

Én az F301W-t vettem tőlük, igaz az 9ezer de tökéletesen működik. Mondjuk ügyesen kell ráhelyezni ezt a böszme nagy telefont,mert tudod úgy rakni, hogy ne induljon be a töltés. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S4 LTE / Galaxy Note 9

(#2039) Próféta válasza pleslie82 (#2038) üzenetére

Próféta
(fanatikus tag)

Köszi, akkor biztos az 5w-os is jó.
Igazából nem az ára tántorít el a 9 wattostól. Úgy érzem nincs rá szükségem. Aztán majd meglátjuk. Még csak jövő héten fogom megrendelni telekomtól a noteot, ahogy hallom vannak fennakadások, mert viszik mint a cukrot (vagy csak pár db van készleten ;] , kinek mi ;) ). Szóval a vezeték nélküli töltő nem sos, annál inkább a tok, meg a fólia.

(#2040) LosBlancosrm válasza Próféta (#2039) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Viszont ha gyorsat veszel, a telefon beállításaiban ki lehet kapcsolni. Aztán tölt lassan.

(#2041) Próféta válasza LosBlancosrm (#2040) üzenetére

Próféta
(fanatikus tag)

Persze értem, a gyors sokrétűbben kihasználható. De nem látom magam előtt a helyzetet, amikor gyorsan kell a kakaó, de nincs nálam a gyári töltő, a töltőpad viszont igen. Alapvetően abban bízom, hogy a 4000-es akksi már gond nélkül kiszolgál egy napot. Többek között a kis akksi miatt nem vettem note 8-at.

(#2042) Teal'C válasza Próféta (#2041) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Nemrég csináltam extreme tesztet S9+ ra.

Online Streaming-el 2sim wifi full fényerő ha lemerül a Note9 közlöm az eredményt.
Mivel így pont ugyan azt csinálom mindkettővel kiderül mivel jobb a 4000-es akku vagy épp nem. Ez volt az S9+

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2043) Próféta válasza Teal'C (#2042) üzenetére

Próféta
(fanatikus tag)

Köszi. Én úgy látom az s9 sem vall szégyent. Kíváncsi vagyok a note 9-re is.

(#2044) seger

seger
(őstag)

Gyors help!!

Minden feloldáskor megnyílik egy chrome ablak valami szarral...
Honnan tudom meg hogy melyik app miatt? Már mindent letöröltem... nem szeretnék teljes gyalut. De úgy néz ki az lesz hacsak nem mondtok valami appot amivel megtudhatom...

(#2045) seger válasza seger (#2044) üzenetére

seger
(őstag)

Úgy néz ki megoldva...

(#2046) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Ezt a vékony MOFI tokot vettem, most akciós is. Lehet hamisítvány, de jó. Tökéletes illeszkedik, vékony, a hátlap nem csúszik, érdes. Full műanyag. Szerintem megéri, jobban bejön mint azok a nagy shockproof bumperek... Ebben nem tűnik kétszer akkorának a telefon.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2047) ace05

ace05
(fanatikus tag)

Megkukkantottam a telót a Szegedi Samsung experience storeban. Leesett az állam, hogy szinte akkor mint a xiaomi note 4x-em és még vékonyabb is.

(#2048) seger

seger
(őstag)

Most jöttem rá, hogy a töltő kábel bárhogy bedugható....

(#2049) Anulu79 válasza seger (#2048) üzenetére

Anulu79
(PH! addikt)

Mivel type c ennek nincs kritériuma, hogy melyik része legyen felül vagy alul. :)

(#2050) icecave

icecave
(PH! nagyúr)

Ma voltam vidéken meglátogatni a szüleimet. Van nekik laptop, meg minden sz*r, de annyira nem értenek hozzá, max. skype-on fel tudják hívni a nővéremet, hogy látták az unokáikat.

Mindegy is, nővérem küldött csomó képet. Telefonra ráraktam, szüleim okostévéjére tükröztem a képet (miracast) majd szépen mutogattam az albumok képeit, természetesen a tollat nyomogatva lapoztam közöttük. :D

Valahogy biztos meg lehet csinálni iPhone-al is, de nem hinném,hogy ilyen egyszerűen (vagy kel lhozzá venni apple tv-t, hogy menjen az airdrop).

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.