- QWERTY billentyűzet és másodlagos kijelző is lesz a Titan 2-ben
- Apple Watch
- Netfone
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Megindult világhódító útjára az új Samsung fülhallgató
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Magisk
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- iPhone topik
-
Mobilarena
Samsung Galaxy Note10 és Note10+ témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pioneer
őstag
Sziasztok!
Szeretném használni a Note10+ telón (Android 12 legfrisebb) az érintés nélküli fizetést( NFC) OTP-s kártya +Simple alkalmazással.
Sikeresen regisztráltam a Simple-ben a bankkártyámat. Viszont azNFC beállításokban nincs opció kiválasztani alapértelmezettnek a Simple-t. Ígynem is tudok fizetni a telóval.Tudna valaki segíteni? Köszi!
-
Pioneer
őstag
válasz
pauliboy23 #14455 üzenetére
Szia,
Van 5G lefedetség ott ahol próbáltad a telót? Mert ha ott nincs kiépítve, akkor nyilván nincs mire csatlakoznia...
-
Pioneer
őstag
válasz
Wiktor93* #14433 üzenetére
Köszönöm, valami ilyesmire tippeltem én is. Egyszer már cseréltek benne alaplapot (más miatt), akkor utána tökéletesen működött sokáig, mikor legközelebb cserélktek benne kijelzőt + aksit, utána jelentkezett ez a probléma.
Gondolkoztam már rajta, hogy szétszedem és megnézem, de a vízállóság nekem nagyon fontos. Esetleg tudod (vagy bárki más) hogy hol lehet hozzá venni gyári méretre vágott kétoldalú ragasztót a hátlaphoz? Note10 + (4G)
-
Pioneer
őstag
válasz
F_Gergely #14419 üzenetére
Tök egyszerűen ki lehet szűrni a hiba forrását.
Tegyél bele 2 idegen sim kártyát a tieid helyett, ha azokkal is produkálja ugyan ezt a hibát, akkor a telóddal van a gond, ergo szervíz.Ha azokkal a hiba nem jelentkezik, akkor a Vodás kártyád a szar (még az nem volt cserélve), kérni kell a szolgáltatótól új sim kártyát, ingyenes.
-
Pioneer
őstag
válasz
F_Gergely #14393 üzenetére
Egy ideje már az én telóm (10+) is hasonló jelenséget produkál. Emeletes családi házban fent az emeleten van a Wifi 6-os router, a fölszinten már elég gyenge a Wifi jel (1-2 vonal), de csak az én telómon. Néha tetjesen meg is szakad, hiába kapcsolom ki-be a Wifit, nem segít, addig amíg közelebb nem megyek a routerhez. Legalább az emelet lépcsőjéig el kell mennem, hogy újra csatlakozzon, persze ott már ismét maximumon van a jel.
Azóta van/erősödik ez a jelenség miután visszajött a szervízből (kijelző/aksi/hátlap csere). Előtte soha nem csinált ilyet, mindig 3-4-esen volt a Wifi jel a földszinten is, ugyan ezzel a routerrel. (Valószínűleg tartom, hogy nem rakták vissza normálisan valamelyik alaplapi csatlakozót.)
Ha sikerül rájönnöd a megoldásra, oszd meg velünk is!
-
Pioneer
őstag
-
Pioneer
őstag
válasz
Rottweiler89 #13955 üzenetére
-
Pioneer
őstag
válasz
gjoco1 #13833 üzenetére
Ja értem. De ha még is leteszteled írd meg.
Alin olvasgattam a kommenteket erről termékről, volt aki azt írta, hogy puha fólia, más meg hogy kemény fóliát küldött neki az eladó...
Akkor most mi az igazság?Olyon mint a Spigen Neo Flex HD kijelzővédő puha fóliája, csak olcsósított kínai verzió?
-
Pioneer
őstag
válasz
Plazmacucci #13773 üzenetére
Nem általánosítottam, saját esetemet írtam le. Egyébként a Samsung márkaszervízben (Westend) ajánlotta a szervizes srác. Megpróbáltam és korrektül állt hozzá a Samsung ügyfélszolgálat, pedig már 3 nappal túl is léptem a telefon 2 éves garancia idejét. Azért ez még is csak egy prémium készülék (újkorában közel 400K-t fizettem érte), elvárható hogy prémium garancia ügyintézés járjon hozzá.
-
Pioneer
őstag
válasz
Plazmacucci #13770 üzenetére
Igen erre is 2 év volt, és valóban 1 év jótálás van a tartozékokra, ezt jól tudod.
Viszont amit sokan nem tudnak, ha írnak a Samsung ügyfélszolgálatnak (sehsupport@samsung.com), akkor méltányossági alapon kicserélik. Én így cseréltettem ki egyszerre a kijelzőt beégés miatt (vele együtt cserélik az akkumulátort és a hátlapot) és a hibás S Pent is. -
Pioneer
őstag
válasz
Plazmacucci #13742 üzenetére
Látni, hogy nem értesz hozzá, mert elég beszűkült a gondolkodási módod...
1. Az elsőpillanattól a gyári Samsung Ütésálló tokkal együtt használom.
2,5 év alatt 3x is esett le, kétszer a tok sarkára betonon (csak a tok sarka karcolódott meg), egyszer pedig kavicsos parkolóban képernyővel lefele (puha fólia megvédte, semmi baja nem lett a kijelzőnek).2. Nekem a telefon nem státusz szimbólum, nem az író asztalon figyel 0-24-ben, hanem kiviszem sokszor terepre is, vagy a műhelybe, ház körüli munkáknál is folyamatosan nálam van.
-
Pioneer
őstag
válasz
Plazmacucci #13740 üzenetére
Nem jobb, nagyon karcolódik és max csak a portól védi a telót...
-
Pioneer
őstag
válasz
Plazmacucci #13736 üzenetére
Fene se akar vele vacakolni két havonta, plusz a posta költség, ami legalább annyiba kerül (hanem többe), ráadásul a sima fólia lényegesen kevesebb védelmet nyújt mint az üvegfólia.
Akkor inkább már a Spigen Neo Flex HD Samsung Galaxy Note 10+ kijelzővédő fólia, az legalább fél évet kibír darabja és egy csomagban 2db van.
-
Pioneer
őstag
válasz
F_Gergely #13734 üzenetére
Értem.
Közben találtam olyan üvegfóliát, aminek az ujjlenyomatolvasó helye ki van vágva.
(nálam ez nem opció)
Üvegfóliákhoz 3 trükk és garantáltan működni fog az ujjlenyomatolvasó.
1. Beállítások - Kijelző - Érintésérzékenység bekapcsolása.
2. Amikor még az UV ragasztó folyékony állapotban van az üvegfólia alatt, akkor az ujjlenyomatolvasó helyénél erősebben meg kell nyomni, hogy azon a ponton minél vékonyabb ragasztóréteg képződjön. (A szélén kifolyt felesleget azonnal le kell törölni.)
3. Az UV ragasztó kikeményedése után, az ujjlenyomatokat ismét be kell olvasni.
-
Pioneer
őstag
válasz
F_Gergely #13727 üzenetére
Köszi!
Korábban Spigen Neo Flex HD Samsung Galaxy Note 10+ kijelzővédő fóliát használtam, azzal tökéletesen működött az ujjlenyomat olvasó.
Viszont én a telót sokszor a nadrágzsebben hordom, ezért ez a fajta puhafólia elcsúszik/megnyúlik a kijelzőn, néhány havonta cserélni kell mert elhasználódik...
-
Pioneer
őstag
Sziasztok!
Normális dolog, hogy üvegfólia felragasztása után már nem érzékeli az ujjlenyomatot a kijelző alatti szenzor? (Puhafóliával soha nem volt ilyen gondom.)
-
Pioneer
őstag
válasz
Pioneer #13604 üzenetére
Ezt rendeltem meg, most pont akciós is: Mocolo UV Liquid, Clear Tempered Glass
Remélem kompatibilis lesz a tokkal...
-
Pioneer
őstag
Sziasztok!
Melyik üvegfóliát ajánlanátok jószívvel Note 10 Plus-ra, ami kompatibilis a gyári Samsung műanyag ütésálló tokkal?
Eddig Spigen Neo Flex Galaxy Note 10+ Plus puha védőfóliát használtam.
Ezzel csak az a baj, hogy ha néha nadrágzsebben hordom a telót, akkor ez a fólia egy idő után elcsúszik a képernyőről valamelyik irányba, és alámeny a sok szösz-mösz.Köszi a választ!
-
Pioneer
őstag
S pen csatlakozás hibával találkozott már valaki? Van rá megoldás?
Amióta Android 11-re frissítettem mindig kapcsolódási hibát ír ki, ha tollat kiveszem a telóból...
-
Pioneer
őstag
válasz
Schuler888 #9532 üzenetére
Nem, nem fogsz. Meg különben is az alufólia sapka mindentől (is) megvéd.
-
Pioneer
őstag
válasz
Schuler888 #9509 üzenetére
Ha kölcsönkéred az alufólia csákóját az is elég lesz...
-
Pioneer
őstag
válasz
tucsok. #9165 üzenetére
Ezekkel garantáltan működik.
Xiaomi Mi 20W Wireless Charging Stand:
https://www.220volt.hu/Xiaomi+Mi+20W+Wireless+Charging+StandXiaomi 27W Quick Charge 4.0:
https://www.alza.hu/xiaomi-27w-quick-charge-4-0-d5770278.htm -
Pioneer
őstag
Tegyél rá UV-ragasztós üvegfóliát. Az UV-ragasztó kitölti a karcokat, apró repedéseket.
-
-
-
Pioneer
őstag
-
Pioneer
őstag
Volt rá példa valakinek, hogy a garancia idő alatt többször cseréltette az Oled kijelzőt beégés miatt (akár korábbi Samsung szériában is, nem csak Note)?
-
Pioneer
őstag
A samsung experience store - westendben szerviz is van?
Lehet oda adni készüléket javításra?
Van valakinek tapasztalata velük? -
Pioneer
őstag
A wipe cash-t az nem gyári adatok visszaállításánál kell használni, ott nincs is értelme. Akkor érdemes használni ha gyorsító tárat üríteni, ha valamelyik program, vagy funkció hibásan működik "belakás" közben.
A "Wipe data/factory reset"-et meg kb. ugyan az mintha tiszta telepítéssel tennéd újra a Windows-t, gondolom ott sem veszed ki előtte a Ramokat a gépből.
-
Pioneer
őstag
válasz
Spricccer #8545 üzenetére
Te valamit nagyon összekeversz...
A recoveryben a "wipe cache" csak az ideiglenes könyvtárat üríti ki, nem állít vissza semmit.
Viszont a recoveryben a "Wipe data/factory reset"-el ugyanazt az eredményt éred el, mintha a telefon menüjében csináltál volna egy "Gyári adatok visszaállítását". -
Pioneer
őstag
válasz
Probert75 #8516 üzenetére
Igen jól érted. Azt nem tudom hogy ez miért van így, de konkrétan tizedére esik le a mobil net sávszélesség, ha mind a két Sim benne van a készülékben.
Tavaly hívta fel erre a figyelmet valaki itt a fórumon, addig én sem tudtam. Aztán kipróbáltam 1 Sim-el és 2 Simmel is a telót és tényleg igaz. -
Pioneer
őstag
válasz
Probert75 #8508 üzenetére
Csak hogy ne érjen meglepetés!
Ha mind két Sim benne van a telóban és valamelyiken bekapcsolod a mobilnetet (mindegy melyik Sim vagy szolgáltató), akkor csak kb. tized akkorra sávszélességen tudsz netezni, mintha csak az egyik Sim kártya lenne a készülékben.
Nekem note 10+ telóm van, de igaz ez valamennyi DS Samsung telóra. -
Pioneer
őstag
-
Pioneer
őstag
Vicces, hogy a "vezeték nélküli Dex-hez Miracast kell" (a Samsung is azt írja), no meg 2019 utáni Samsung TV...
Nekem egy 2015-ös 4K-s Samsunk TV-m van, nincs telepítve a Miracast és mégis működik a Note 10 plus-on a vezeték nélküli Dex...
-
Pioneer
őstag
válasz
Pioneer #8401 üzenetére
Problem solved!
Amit nem mondott el senki: A PC-re is telepíteni kell a Your Phone alkalmazást a Misrosoft Store-ból és kell hozzá Misrosoft fiók is, sajnos anélkül nem működik.
How to use Microsoft Your Phone on your Galaxy smartphone
Szóval marad inkább a WiFi File Transfer Pro
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
! Tilos a hirdetés, keresés, kí-
nálás, amelyek helye itt van :
- hardverApró
- IPhone 16 pro - Desert Titanium 256GB
- Apple iPhone 14 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi 13128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- iPhone 15 Pro 128GB Független Nagyon Szép/1-3 hónap gar./Akku 92%/p4318
- Okostelefonok és eszközök felújítása, akkucsere, törött kijelző csere, ODA-VISSZA FUTÁRRAL IS!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Bitcoin Miner Eladó Bitmain Antminer S19 JPro 104 Th 3150 watt
- AKCIÓ! VALVE INDEX virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged