Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz hemaka #22 üzenetére

    Igen, ez annyira elárul mindent a telefonról, hogy csak na. Esetleg hallottál már valaha is a Battery Manager nevű kis programocskáról? Ez arra való, hogy százalékosan kijelzi a töltöttséget a státuszsoron, és ezt a kis progit én régóta használom a saját telefonomon, és általánan minden Android tesztkészülékre felteszem, ahogyan ebben is benne volt (és még több más programot is fel szoktam tenni, amiket én alapból használok Androidon). A lehúzható státuszmenüben kiírja, hogy mennyi ideje működik a készülék az utolsó töltés óta, illetve ha épp töltés alatt van, mutatja, hogy mióta és honnan töltődik. Magyarul is tud, de ez nem teljesen jó benne, ezért van ilyen "félmagyar" kiírása. Az meg nem tudom, mitől meglepő, hogy a kijelzőképek készítésénél a telefon USB-re volt kötve (Android SDK) és ugyebár eközben töltődik is.

    A processzorral kapcsolatban pedig elmondanám, hogy igen, a Quadrantot egyből feltettem és NEM írta ki, hogy milyen processzor van benne (ellenben a 3D gyorsítót kiírta). Sőt, sajnos nem is igazán akart futni rajta, ugyanis fekvő kijelzővel indult el és többszöri indításra tudott csak lefutni a benchmark. Egyébként valóban nem rossz a teljesítménye, mert pontszám alapján kicsivel a Nexus One fölött végzett (nyilván a kis felbontás rásegített).

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák