- iPhone topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Xiaomi 12T - egytucat
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
dni
őstag
válasz
eboostr #7577 üzenetére
Köszi a tippet, kerestem ilyen tesztet, de meghaladta a képességeimet ez alapján történő beállítás.
Viszont reseteltem az ATV ide vonatkozó beállításait és a TV-n pedig bypassra állítottam a digital audio delayt. Most mintha jó lenne, bár nem volt időm azóta megnézni egy filmet, sorozatot, de gyors próba alapján jónak tűnt. -
tomyka74
senior tag
-
tomyka74
senior tag
válasz
eboostr #7339 üzenetére
Szia.
apple tv 4k wi-fi + ethernet 128gb 2022 ez lenne vagy a 64gb-os ethernet csati nélküli, de mivel csak egy 10 es van a kettő közt így inkább a nagyobb.
A mozivas nem atmos-os (cambridge CXR200) a tv 4k de nem tud még HDR-t.
De ezek nem is lényegesek nekem egyelőre.Igazából azért gondolkodom a vásárlásán mert van a mozi rendszeremben médialejátszó de mivel azon android fut így csak a filmnézésre stabil minden más "sok" töltési idő és nem stabil.
Jútubozni, stream szolgáltatásokat nézni kellene, amit nem szeretnék egy android rendszerre bízni a stabilitás miatt.Az apple-nek stabil a rendszere (bocsi a droid fanoktól
) és mivel a telóm és ipad-em is az így gondoltam még az egységet is jobban tudnám kamatoztatni a lakásban.
-
nOvOp
senior tag
válasz
eboostr #6568 üzenetére
Az be van kapcsolva. De a tv hdmi beállításának két lehetősége van: standard és megújult formátum. Tudom, hogy a megújult formátum lenne a jobb, de akkor a netflixen nem mindig jó a színátmenet (pl. égnél), míg standardnél nincs hiba. (kábelcsere volt, de lehet veszek még egyet) Amellett meg a tv appja is más megjelenítési információkat ír ki ugyanazon tartalom esetén. Ezért is kérdeztem, hogy a fenti megjelenítéseknél, mi lenne a sorrend, ha a képi minőséget nézzük.
-
Sordoran
addikt
válasz
eboostr #5979 üzenetére
Van éves Pro előfizetésem, anélkül eléggé korlátozott ez az app. Az fura volt, hogy mikor a dolby atmos teszt videót elindítottam feldobott valami dolby csomagot ami a Pro verzió része, és hagyjam jóvá a "vásárlást". De ára nem volt, és mint említettem előfizettem a Pro-ra (még februárban). Most is akítvnak jelzi.
Új hozzászólás Aktív témák
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 32SQ700S-W - 32" VA Smart - 3840x2160 4K UHD - 62Hz 5ms - WebOS - Wifi + BT - USB-C - Hangszórók
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad Gaming L340-17IRH i7-9750H I 16GB I 256SSD I GTX1650 I Cam I W11 I Gari!
- OLCSÓBB!!! HP Z8 Workstation (gamer célra is) dupla CPU Xeon Gold 6134
- Samsung Galaxy Z Fold 6 Silver Shadow Hajlítható csúcstechnológia, AI extrákkal 2028. 01.24 Gari
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest