Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • monti0222w

    addikt

    Sziasztok, pár napos használat utáni tapasztalat, véleményem, a telefon külsőleg mind fizikálisan mind esztétikailag nagyon egyben van! Ami furcsa volt nekem a hangerő gomb másik oldalon való elhelyezése, bár biztos megvan az oka neki, hogy oda helyezték el! A méret is kicsit szokatlan, kisebb volt az Axon 7-m, de nem probléma egyàltalán, farmer zsebbe belefér (elől lévő) viszonylag még kényelmes így nekem.
    Kijelző: gyönyörű, nagy, egyáltalán nem zavaró a könycsep alakú kamera sziget.
    UI: Meizu, ZTE után nem meglepő nekem, hasonlatos hozzájuk mégha nem is ugyanaz. Értesítések hiánya nekem nem fájó, de ha az lenne még mindig megoldható a playről, sötét mód nekem nagyon tetszik, bár a témázhatóság tényleg jó lenne!
    Rendszer sebesség: nagyon gyors, gördülékeny, azonnal tölt mindent, köszönhetően a processzornak, a 90 Hz-s képfrissítésnek.
    A fényképező rész: a fiam az S9-ével hasonlította össze és mivel jobban ért hozzá mint én elhiszem amit mond. Azt mondta hogy a részletessége, felbontása jobb az X2 Prónak, kinagyitva mind a két készüléken a képeket (ugyanarról a helyről, szögből, ugyanazokat fotózta) szebb képeket csinál szerinte, pedig a fiam Samsung párti!
    A hang: a sztereó hangszórók 70-80 %-ig hihetetlen tiszták, még a bass is felfedezhető, a magassak is rendben vannak egy ekkora hangszórókhoz képest! Fülest csatlakoztatva hozzá (Nuforce EDC3) sokkal jobb a helyzet megvan a bass nagyobb mennyiségben, de valamiért a tisztaság rovására megy és brumogosnak hallom, bár ezt még járatni fogom mert lehet tisztulni fog a későbbiek folyamán, legalábbis bízok benne!
    Akkumulátor: első töltésel elment másfél napot és 29% maradt benne, ez nekem sokkal több mint kielégítő, ez nagyon jó! Pedig az első nap este meglett gyilkolta, hajtva, beállítások végre hajtása, Facebook, youtube több kisfilm nézése, klippek, MA, zene hallgatása stb. Sajnos, az Axon 7-m már csak powerbankal tudott létezni, ezért is tudom értékelni az X2 Pro aksiját. :C
    Szóval, eddig nagyon nem bántam meg a vételét, sőt örülők hogy az érdeklődésem felé fordult a tavalyi évben és megkapta az esélyt hogy bizonyítson, így tovább Realme! :R

Új hozzászólás Aktív témák