- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- VoLTE/VoWiFi
- Nothing Phone (2) - több, mint elsőre látszik
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Honor Magic V2 - origami
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mártógyurma
tag
válasz
Mártógyurma #67 üzenetére
LOL. Sry. most néztem milyen hülyeséget írtam; GTS480( asszem ilyen nincs is) helyett 8800 GTS-re gondoltam..
-
Mártógyurma
tag
Nem, én IE miatt veszek..
Nem úgy értettem, hogy nem játék miatt veszek. Viszont csak egyért miatt biztosan nem. Másrészt vagyok olyan türelmes, hogy ne vegyek meg egy friss játékot, csak ha már aktuális a gépfrissítés, Illetve új játékokat egyátalán nem veszek, inkább megvárom a fórumokon, hogy a türelmetlenek (már akik megvették " on day1") hogyan szidják, mert szaggat stb.. Én féláron vasárolok, (Nagyon ritka kivételek vannak.).
GTS480 volt az utolsó csúcskari amit megvettem (éppen a mocsok Crysis miatt),
majd látva, hogy mennyire szaggat a játék konstatáltam, hogy pénzkidobás az egész...
Főleg most hogy -SZERINTEM- még mindig nincs semmi/számottevő grafikai úgrás DX9 óta (csak vetetik a sok DXmillió kompatibilis kártyákat) egyre jobban bebizonyosodni látom a fönti "konzekvenciámat".
Ráadásul Abu85 mester írásai (pl.: a Crysis2 kapcsán is) is alátámasztják az "ezért a játékért új karit veszek" hozzáállás baromság voltát.
Egy szó mint száz nincs pénzem az Nvidia-t/Ati-t gazdagítani, megondolom, hogy megéri-e megvenni valamit.
A Rage meg hiába érdekel akármennyire, ha nem elég neki egy GTX 460 hogy 1280x1024-ben 4xAA-el akadás nélkül játszhassak vele; csókoltatom Carmack bácsit.. -
Mártógyurma
tag
Nem tudom, milyen szempontok mentén történik egy graf. motor megtervezése, de ha én csinálnám (LOL
, a hardverekhez/ hv.trendekhez tervezném. Nem várható várható el, hogy az én programozási logikámhoz igazítsák a hardverfejlesztés irányát. Kicsit az jön le nekem (teljesen laikusként) mintha nem a mostani konfigurációkra/Pc-kre írta volna ezt a motort..
De persze lehet, hogy teljesen félreértettem a dolgokat.. -
Mártógyurma
tag
Nem igazán értek a grafikai motorok készítésének mibenlétéhez és az angolom is gyenge,
de ahogy itt kiveszem a kommentekből; John Carmack bácsinak sikerűlt egy olyan motort megalkotnia, ami a videók alapján grafikailag szépnek tűnik, de egyátalán nem kiemelkedő,
és a mai hardverek sem a legoptimálisabbak a futtatására.. ..Ez nem tűnik túl dícséretesnek...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Anime filmek és sorozatok
- Apple MacBook
- Leszámol a saját Linux disztribúciójával az Intel
- Milyen processzort vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Hobby elektronika
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Házimozi belépő szinten
- Rendszergazda topic
- MasterDeeJay: Natív 3Dfx Glide Windows11 alatt Voodoo1 és Voodoo2-vel.
- További aktív témák...
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- UHH! HP EliteBook 850 G8 Fémházas Multimédiás Laptop 15,6" -40% i7-1165G7 16/512 Iris Xe FHD EU-HUN
- IBM PS/1 2168-552 486SX-25
- ASUS ROG Strix RTX 2080 Ti OC 11GB
- Acer Swift 3 (SF314 54) i5 / 8GB RAM / SSD / FullHD / kiváló állapotban!
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C docking station (akár 3x4K felbontás)
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 5 Pro, Samsung Galaxy Watch 6 Classic
- Bomba ár! HP EliteBook 845 G10 - Ryzen 5 7540U I 16GB I 512SSD I 14,1" Touch I Cam I W11 I NBD Gari!
- Apple iPad Pro 11" (3rd Gen) Profi teljesítmény, elegáns külsővel!
- 124 - Lenovo Yoga Pro 7 (14IMH9) - Intel Core Ultra 9 185H, RTX 4060 (48 hónap garancia!) (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest