Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00PiG

    aktív tag

    válasz #13260800 #110 üzenetére

    "A WP meg.... na azt inkább hagyjuk. Nem tudom elképzelni mi okozhatna nálunk robbanást. Szerintem a 10%-t évekig nem lépék át (de az is lehet, hogy soha)."

    Na álljunk már meg egy szóra!
    Csoda hogy évekig nem lépte át? 1,5-2 éve van Windows Phone (mondjuk a kettő már pont többes szám)...
    Egyébként meg mi okozhatna robbanást náluk, nem is tudom... ja de: mondjuk az, hogy a Windows 8 jórésze is a WP7 Metro UI-jára épül? Vagy hogy a Windows 8-at (ha minden igaz) táblagépeken és Windows Phone 8 formájában telefonokon is viszontlátjuk majd? Remélhetőleg ugyan azzal a kernellel.
    Arról ne is beszéljünk, hogy a Lumia 800 reklámjáig egy darab WP7 reklámot nem láttam itthon, az Android meg az iPhone pedig mindenhol ott van, a csapból is ez folyik. De most Microsofték és Nokiáék jól összefogtak, és munkahelyemen (ahol egyébként mobil alkalmazásokkal és ezáltal szinte 100%-ban csak mobilokkal foglalkozom) szálingóznak hozzám a kollégák, hogy ők ugyan eddig nem is hallottak róla, de mi a véleményem a Windows Phone-ról, azon belül is a Nokiáról...

    Már tavaly ezt éreztem, mikor mindenki a Symbiant temette, hogy gyerekek ti nagyon rohantok, már most temettek egy olyan dolgot, aminek nem is volt/lehetett ideje kiforrni!

    Nem egy telefon megjárta már a kezem (tavaly szeptemberben számoltam 134-et, azóta átment megint 9, benne mindenféle oprendszerrel az iOS-től az Androidon át a Maemo-ig), most egy WP7 telefonom van. Márkát direkt nem mondok, mert designon és anyaghasználaton kívül szinte semmi különbség nincs két WP7 teló között: nekem tetszik a minimalista design, amiért cserébe gyors, átlátható és folyamatos a rendszer. Semmi felesleges csicsa, csak ami kell.
    Android két magon nem tud olyan gyors lenni, mint a jelenlegi legalantasabb, 800Mhz-es, nem Tangos WP7.

    Hogy nem lehet Bluetooth-on fájlt küldeni? Meg Mass Storage módban használni?
    De, mindkettőt lehet, egy kis turkálással.
    Ja, hogy azt csak Androidon szabad/kell?
    Egyébként szerintem nem omlana össze az életem, ha nem tudnék fájlt küldeni vagy pendrivenak használni - őszintén, amióta rajta van mindkét lehetőség 1x-1x használtam mindkettőt, kb. a kipróbálás kedvéért.

    Aki meg a WP7 sebességét próbálja szapulni, azoknak ajánlom a guglit meg a "Smoked by Windows Phone" szavakat: jelenleg az adatbázisban 189 próbálkozás található arra, hogy megverjenek egy Lumia 800-at sebességben, és mindössze 9 alkalommal vesztett. Az meg külön vicc kategória, hogy nem kétmagos szörnyektől kapott ki, hanem pl. egy HTC ChaCha-tól, ott is csak azért, mert pont FB megosztáson tesztelték, a ChaCha meg arra van kihegyezve.

    Egy a lényeg: innovációban a Nokia mindig is toppon volt, és most is olyat rakott le az asztalra, amitől az MWC-n mindenkinek csillogott a szeme.
    Ha ezt beépítik egy WP7 (vagy WP8?) modellbe, akkor best buy telefon lesz annak, aki nem e-penis növelésben jeleskedik a magok számlálásával és benchmarkok futtatgatásával.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

Új hozzászólás Aktív témák