Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) hans87

hans87
(fanatikus tag)

Elég érdekes, 2 hüvelykes érintő kijelző??
Már ránézésre is kevésnek tűnik. Sok értelmét nem látom.
Viszont az~az E11 nevű, dupla simes cucc kíváncsivá tett.

Nokia 5530

(#2) Tolkarius

Tolkarius
(kvázi-tag)

hát igen, ez baromi kis felület, szóval látássérültek és hurka ujjú dagi fiúk és lányok tessék más után nézni :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Gzolo válasza hans87 (#1) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Arra tökéletes, hogy zenelejátszást, profilváltást, egy-két kép nézegetését a telefon kinyitása nélkül meg tudd oldani, nem hülye ötlet.

(#4) blueMerle

blueMerle
(PH! kedvence)

Azért egy ilyesmi telót mint ami a képen van dualsimmel a Motorolától azt hiszem bevállalnék :)

Huawei P20 Lite

(#5) bope87

bope87
(fanatikus tag)

Kár hogy errefelé nem fog eljutni, pedig jónak néz ki

(#6) plus44 válasza blueMerle (#4) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

Csatlakozok.

Nem tudom mit akartok am. Ilyen külső kijelző, igen dicséretes és jól is néz ki.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) rep3at válasza plus44 (#6) üzenetére

rep3at
(őstag)

Ezt a modellt, vagyis inkább az elődjét már régen kinéztem magamnak, szóval nagyon örülök hogy mégis piacra kerül.

Jó lenne tudni, hogy végül milyen rendszert fognak rátenni, mert eredetileg a Symbian UIQ érintőképernyő nélküli modellekre specializált változata lett volna rajta, de azóta ez a rendszer megszűnt. Én személy szerint örülnék ha a Motorola továbbfejlesztené, esetleg nyilttá / érintőssé tenné a JUIX rendszert, mert szerintem ez már alkalmas lenne a komolyabb alkalmazások számára is, a sebességével véleményem szerint sok gond nincs.

Volt arról is szó, hogy Android lesz rajta, de ahhoz érintőképernyő kellene, az meg elég érdekesen nézne ki egy flipes telefonon..

Tetszik a külső érintőképernyő, én ki tudnám használni (ki is használtam, amíg egy házcserével tönkre nem tettem a V8on az érintőgombokat)

Amúgy van fent egy VE1es a Vaterán, ha valakit érdekel. Gyűjteménybe érdekes lehet. Csak lenne annyi pénzem..

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#8) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Nagyon jól nézki.Végre a Motorola összeszedte magát

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#9) plus44 válasza rep3at (#7) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

Én is kíváncsi vagyok, mit futtat majd, remélem vmi merőben újat.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) rep3at válasza plus44 (#9) üzenetére

rep3at
(őstag)

Hát nem valószinű hogy JUIX lesz rajta, éppen ezért vagyok kíváncsi. Mert mi lehet, amihez nem kell érintőképernyő :F

Forward thinking. كرر

(#11) hans87 válasza rep3at (#7) üzenetére

hans87
(fanatikus tag)

Hát nem tudom, de én a Junix-ot kizártnak tartom. Azt hiszem valami olyat mondott az indiai csávó (Moto CEO) hogy ennyi meg egy bambi a Juix.
Elméletben csak az Android és a régi P2k cucc marad, na meg ha jól emlékszem benne vannak a Symbian boltban is.

Nokia 5530

(#12) rep3at válasza hans87 (#11) üzenetére

rep3at
(őstag)

A Symbianból kiszálltak úgy tudom.

Ha tényleg így van ahogy írtad, nem tudom megérteni a Motorolát. Csinál egy sokkal jobb rendszert, mint a P2K, és utána visszalép? Nem azért én nagyon szerettem a régit is, de a JUIX után nem szivesen vennék olyannal ellátott mobilt, csalódás lenne. Vélemény?

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.