- Samsung Galaxy Z Fold6 - ugyanaz, sarkosan fogalmazva
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- MediaTek lapka köré épülne a Galaxy S25 FE?
- Jobb hajlítható kijelzőt gyárt a Samsung
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Mobil flották
Új hozzászólás Aktív témák
-
mackosajt01
csendes tag
válasz
juve600 #1688 üzenetére
Köszi a javaslatot. De szerintem ez az, amit mindenki, aki a telefonján él, szeretne elkerülni. Ráadásul jó pár telefonon megéltem már főverzió váltást (többek között ezen a készüléken is) és sosem volt ilyen probléma. Nyomtam egy wipe cache-t, aztán ment minden tovább. Nem kellett újra belakni a telefont. Ezen a készüléken viszont nincs a recoveryben wipe cache, csak factory reset.
-
TomMusic
őstag
válasz
juve600 #1681 üzenetére
Nekem Telekom + Voda SIM van benne, Telekomost használom hanghívásra, Vodásat mobilnetre.
Én már beletörődtem hogy ez ilyen. Havi kb. 1-2x jön elő.
#1682 Grecky
Basszus tényleg, így már nálam is leesik az FPS, de csak az alkalmazásváltóban.
Viszont utána bezártam a lapokat, megnyitottam újra 3-at, és így már nem jött elő. -
pataig
tag
válasz
juve600 #1621 üzenetére
Sajnos nem! Voltam több használt mobilosnál is, de még ők sem láttak...persze rendelni tudnak, ha kell.
Most gondolkodom, hogy felmegyek Pestre, de nem tudom, hogy van-e valahol kiállított darab (alza, emag, stb)...megnézném a fehéret.
Igazából a legjobb lenne, ha itt Bács megyében lenne valaki akinek van ilyen készüléke,s megtudnám fogdosni.... -
TomMusic
őstag
válasz
juve600 #1608 üzenetére
Bár ez nem matt, sőt, eléggé ujjlenyomat mágnes, de nekem nem csúszik: [Spigen Ultra Hybrid Space Crystal Nothing Phone (1)]
Gondoltam rá hogy leváltom, de akkor nem látnám a teló szépséges mintázatát.
Mondjuk ennyit nem ér, én novemberben még 4990Ft-ért vettem. -
daninet
veterán
-
daninet
veterán
válasz
juve600 #1598 üzenetére
- Gboard méretét lehet állítani ?
tudtommal nem
- rezgés erősségét lehet állítani ?
Lehet, Input>Gboard>Preferences>Vibration strength on keypressEsetleg nézz rá a Swift Keyboard-ra amit a microsoft csinál. Az teljesen testreszabható méret és gomb ügyileg.
Viszont ennek a telefonnak elég erős a rezgő motorja, nekem 2ms-ra állítva is olyan mintha valami hangeffekt lenne bekapcsolva
-
SsPL711
őstag
válasz
juve600 #1241 üzenetére
Tegnap kora este jött, nehéz lenne akksi időt mondani egy fél nap használat alatt.
De, eddig én nem látom azt a drasztikus merülést amit itt írt valaki.
Most is 2 napot prognosztizál az akku menüpont 75%-nál.
De, nekem a 2.0 előtt is elment 3 napot.
De, nem vagyok egy hardcore user. -
Lasy
veterán
válasz
juve600 #1192 üzenetére
Kicsit a beállítások változott, a fontosabbak az elején nagyban vannak. Mármint kinek mi a fontos.
Illetve valaki kérdezte, hogy hol lehet állítani az Allways ön Display -t
Számomra nincs különbség, szerintem elég a 8. Esetleg ha nagyon sokat akarsz játszani. Igaz már nem is tudom melyik van nekem -
Lasy
veterán
válasz
juve600 #1078 üzenetére
Nekem roaming alatt volt hova, de kétszer jelentettem a Szolgáltató felé, amire az volt a válasz, hogy minden rendben. Mégis amikor a netet bekapcsoltam elment a térerő, és nem jött vissza addig míg ki nem kapcsoltam. Most már jó.
Illetve azt sajnálom, hogy roaming alatt a WiFi hívás nem működik -
xkoti
senior tag
válasz
juve600 #1071 üzenetére
Szintén probléma nélkül kikapcsolható hívás minőségére sincs panasz.
Őszinte leszek én személy szerint nem találtam hátrányt a telefonnal és valóban igaz, hogy megkérdezik az emberek mégis milyen telefon ez
Az megint másik, hogy nagyon sok ismerősöm le ragadt az iphone/samsung márka névnél így nem nagyon értették először.Én bátran ajánlom ezt a telefont.
-
Lasy
veterán
válasz
juve600 #1071 üzenetére
Nem kötelező használni a villogást. Én pl csak akkor használom mikor fejjel lefelé teszem az asztalra, hogy ha jönne olyan hova ami fontos lássam.
Pixel volt előtte nekem a 4a, de sajnos a kijelző gyorsan tört, vagy tönkre ment. A harmadik csere után, megkapta fiam. Igaz a 6a nem tudom mennyire vette át ezt a gondot. Remélem nem.
Meg vagyok elégedve vele, nem bántam meg, hogy ezt vettem. Illetve mindig nézik,és kérdezik : milyen telefon ez?
Új hozzászólás Aktív témák
ma Egyedi, gyors és jól árazott telefonnal ül vissza Carl Pei az iskolapadba.
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával!
- Azonnali készpénzes félkonfig / félgép felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- AKCIÓ! "ÚJ" Microsoft Surface 5 13,5 notebook - i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe IGP 27% áfa
- MSI CreatorPro Z16P RTX A5500 TOUCH! - A világ legerősebb RTX A-s tervezőgépe (vapor chamberrel)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest