Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz crey #139 üzenetére

    Navit nem számoltam ide. Mi kell rá?
    Pl másik billentyűzet. Mégis miért kell minden ékezetnél, írásjelnél annyit várni? Egy ő-höz áthúzni az ujjam hosszában az egész képernyőn még?
    Hogy simán elég-e telepíteni, vagy rootolni kell-e hozzá, nem tudom. Képeken jobbnak tűnt mint a symbianos, de élőben más.
    Billzár oldásra és zárásra meginuprogram kell, mert jobbkezeként fogásvpaltás nélkül nem megy, plusz utána még simogatni kell a kijelzőt. Tán egy polip tervezte, mások ezt jobban megoldották.

    Gmaps-ot és locationst használtam pesten, elég pontatlan volt; utóbbi meg alig féelmegoldás - hagyjuk, aki navigálni akar valami más programmal megoldja.
    Kb ötödjére nem válaszol senki a kézi hálóválasztásra, akkor gondolom ehhez megint program kell. Névjegyzékes problémához amit írtam nem tudom mi kell, lehet-e vhol állítani. Nem mindenki exchanget használ, remélem ez nem baj(privátba hsználtam a telefont, cégesdolgokat webfelületről haználtam). Azért gmailből, mert ez az univerzális névjegy szinkronizálás legelterjedtebb módja különböző gyártók és os-ek között - outlook ugye winre van csak.
    Ahhoz, hogy mél írásakor a névjegyek ne fordítva (álló) jelenjenek meg megint passzolom mi kéne.
    Szótár program (offline) gyárilag (igaz csak 3 nyelvet tud egyszerre)?
    Valami program kell még ami lezárja fogadott hívás után a billt, mert így alapon ez nem vicces.
    Arra nincs progi hogy egy ébrestővel visszakapcsoljon esetleg a készülék, azt tudom(nem, nem mindig elég offlineba rakni; pl a munkám folytán sem).
    Állandó netkapcsolat nélkül rendesen működő levél letöltés nem tudom van-e?(3g+wifi minek menjen egész nap emiatt?)
    Hívó nevének bemondása, magyar nevekkel rendesen működő hangtárcsázás?
    Autókkal frankón kompatibilis -e a telefonkönyv - a BB készülékekkel téren szopni szoktunk.
    Céges/privát mód?

    Nem csak olyanba kell gondolkodni mint pdf olvasó.

    Magyar nyelvvel ennyi (uzleti telefnok sosem olcsók) pénzért tiszteljenek meg, főleg 40+ nem díjazzák ha egygyártómígy lexarja a vevőit, hiába tudnak jól angolul. Igazuk van sztem, komolytalan akinek nincs lokalizált telefonja (nem akarok ebből vitát, céges gépem is angol, nem zavar; telefonnál viszont engem is zavart).

    2.2.x-es Dsire volt nálam, mél írásnál addig nincs küldés, amíg nem masszírozom a menu-t vagy a trackpadot - mi lenne ezen kamu? De nem csak itt van ilyen.

    Hívást nem a fülemmel raktam le, hanem zsebből előszedes közben - igazából nem tudom hogy, de kellemtlen volt napi 1-2 ilyen. Sajátom már raktam le füllel amikor vállal telfonáltam.

    Nem csak nagy céges környezetben vesznek ilyen telefonokat, kis és középvállakozás, plusz ev-ok kicsit többen vannak sztem. Középtől fentebb nincs is rálátásom, tény.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz crey #144 üzenetére

    S60 gyáriban csak egy plusz oszlop van a „repülő” ékezeteknek, tűrhető átmenet, full magyart még nem próbáltam.

    Így próbáltam a hálót, de átváltott időnként orange sk-ra.

    Se zárt telefonjaim is bekapcsoltak, utoljára az Elm - ami sok okostelefonnal felveszi a versenyt. Megkockáztatom ebbe a szegmensbe is elmegy(exchangeből lehet hogy csak szinkronizálást tud viszont).

    Levél írásakor fektetett módban amikor címzetteket adnék hozzá, a kontaktlista állóban jelenik meg, elég zavaró.
    Dézire még csak froyo van amúgy, nem?

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák