Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) riszter

riszter
(senior tag)

"Must have" érzés! :DDD

Vivere militare est

(#2) domperke

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Ezt minek....Maradt sok alkatrész összedobtak egy ilyen gagyit? :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3) Szasza888

Szasza888
(őstag)

Inkább egy samsung b2100-as buli telefonnak mint ez

"640 kByte memória mindenre elég kell, hogy legyen"

(#4) JNashville

JNashville
(senior tag)

Az első két bekezdés elég epic. :D

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#5) zsigus

zsigus
(őstag)

"Ehhez képest baromi égő, hogy ezen a kapcsolatos keresztül nem vesz fel áramot a telefon."

kapcsolaton

[ Szerkesztve ]

(#6) JanFe

JanFe
(senior tag)

Jol sikerult cikk. Nem rossz keszulek :)

"There is nothing permanent except change"

(#7) foxymaci

foxymaci
(senior tag)

én elhiszem hogy kell alapkészülék nekem is egy alcatelem van de azért nem lehetne elfelejteni ezt a 128x160 kijelzőt egy 176x220 vagy 240x320 sokkal szem barátibb lenne de nem ???? amúgy a cikk nagyon jó lett :)

_FoxY_ /Note 9/ PS4 PRO/

(#8) andro_et válasza foxymaci (#7) üzenetére

andro_et
(fanatikus tag)

Nagyon jó cikk :DD . De egy ilyen még bulitelefonnak sem kéne. S ráadásul még nem is elég olcsó. Akkor már inkább egy samu.

nexus 4

(#9) Ceree

Ceree
(senior tag)

Ez a telefon azoknak az embereknek való, akiknek még mindig a Nokia jelenti a mobiltelefont. Érdemlegeset nem tudok a készülékről elmondani. Talán annyit, hogy 2011-ben örülni kell a 3-4 nap üzemidőnek? No comment...

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#10) andro_et válasza Ceree (#9) üzenetére

andro_et
(fanatikus tag)

Lassan ideje rájönni a nokiának hogy már egyre kevesebb embernek jelenti a nokia a telefont. A többiek felzárkoztak s le is hagyták. Ennél is egy fokkal jobb dizájnt lehetett volna csinálni (ja és a felületet lecserélni mert lassú).
Üzemidőben is visszafejlődnek, volt olyan nokia amelyik elment egy hétig is használattal, ez meg csak ennyit???

[ Szerkesztve ]

nexus 4

(#11) LordTech

LordTech
(tag)

Amikor ránéztem a telefonra ismét elolvastam a teszt cimét, hogy ez egy Nokia?? Eddig az állitások szerint a Nokiától koppintottak, de jelen esetben mintha a Nokia lopott volna részleteket az LG, Samsung világából.

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#12) amanoba

amanoba
(őstag)

ez a teló még arra sem érdemes, hogy külön tesztet kapjon! :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#13) JR.CSé

JR.CSé
(senior tag)

Hát alapszintű készülékek mindig voltak és mindig lesznek.Maga a design elég fapados de a kategóriának megfelel.Magamnak nem vennék ilyet de a célközönségnek pont ez kell.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#14) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Hát ennek is meg van a célközönsége,és azoknak ilyen kell.El tudom képzelni egy iskolás gyereknél akinek csak arra kel,hogy anyuci elérje.Igaz az ára nem valami kedvezö,de ez még mehet lefelé

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#15) 4sal3

4sal3
(fanatikus tag)

inkább a c1-01 :))

(#16) plus44 válasza domperke (#2) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

Mondjuk mert nem mindenki mászkál 200k-s telefonnal. Annyiszor le lett már írva, de fel kell fejleszteni az újonnan érkezetteket is... Ez egy másodtelefon, amit az ember akkor használ, ha olyan helyen van, ahol könnyen sérülhet a másik, esetlegesen drágább modell, vagy egyszerűen nincs pénze, vagy teljesen felesleges neki egy 180 ezer forintos, ultramodern kütyü. (egyébiránt még mindig az olcsó készülékekből van a mobilgyártóknak a legnagyobb haszna...)

Hogy on is legyek: jó cikk, korrekt telefon, egyedüli bajom még mindig a kijelzővel van. Egy normálisan olvasható panelt igazán rakhatnának már ezekben a low-end-ekbe is.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) gerilee

gerilee
(senior tag)

Egy dolgot nem találtam a cikkben, hogy milyen volt a telefonálás minősége. Jelen telefonnál igencsak fontos szempont, mivel szinte csak arra használható...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#18) mrlujoak

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Mintha a Nokia is aláírta volna az egységes töltési szabványt, ennek ellenére a szabványos microUSB csatin keresztül nem vesz fel töltést... :Y

Alaptelefonnak elmenne - nagy piros pont a memkarinak, és a szabvány csatiknak - de kicsit foglalkozhattak volna a dizájnnal is, mert ez így eléggé semmilyen...
Csúnyának nem mondanám, de ingerszegény, és felejthető modell. :U

(#19) hülyegyerek válasza mrlujoak (#18) üzenetére

hülyegyerek
(PH! addikt)

Lehet hogy a Nokia aláírta, csak a romániai gyárban erről nem szólt senki a mérnököknek... :DDD

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Civic FK6 * Ceed JD

(#20) eos30d

eos30d
(fanatikus tag)

Jo kis iras. Ha lenne egy flottam tuti ilyet vennek egy raklappal. :) a fonokom meg ilyet se venne magatol. . .

(#21) Phami

Phami
(tag)

Erről az jut eszembe, hogy "nesze semmi fogd meg jól". Vajon miért:D?:)) :DD

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#22) LordTech válasza hülyegyerek (#19) üzenetére

LordTech
(tag)

Hogy jön ide Románia? Ahogy láttam a készülék Made in China. De a multinacionális vállalatok az előirt minőséget úgy is megkövetelik a külföldi leányvállalatoktól. Amúgy is értesüléseim szerint Romániában csak gyártanak, tehát fejlesztő, kutató központ nincsen, akkor, hogy jönnek ide a mérnökök? :F

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#23) Ricardo válasza plus44 (#16) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Kellenek az alsós modellek, ez nem vitás, de ahogy írod is nem ártana egy olvasható kijelző bele. Nem hiszem hogy egy kicsit nagyobb felbontású ablak nem férne bele ebbe az árba. Ezzel vissza is értünk oda hogy bár szükség van alsós telefonokra, de erre így ebben a formában nincs.

(#24) plus44 válasza Ricardo (#23) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

Ami nekem/nekünk kellene, az mondjuk nem biztos, hogy másik 10 millió embernek is. Ha nekik is kellene, a Nokia sem gyártana így ilyet telót, de látod...

[ Szerkesztve ]

(#25) Ricardo válasza plus44 (#24) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Sokan nem is néznek körül, hogy az adott pénzért jobbat is kapni. Ezt használják ki a gyártók. Attól még a szememben feleslegesek az ilyen telefonok.

(#26) johny dragon válasza plus44 (#24) üzenetére

johny dragon
(senior tag)

A másik, hogy sokan nincsenek abban az anyagi helyzetben, hogy akár egy Bladet akár használtan is meg tudjanak venni.

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#27) grc999

grc999
(tag)

Ez a teló nálam "must have" :Y Ha kicsit lejjebb mászik az ára, tuti beruházok egy függetlenre.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#28) rep3at

rep3at
(őstag)

Hát nem izgultam végig a tesztet :)

Forward thinking. كرر

(#29) manoarc

manoarc
(senior tag)

Ennek a telefonnak egy hetet simán ki kéne bírnia egy töltéssel és mondjuk átlag használattal.

{。^◕‿◕^。}

(#30) Ceree válasza Ricardo (#23) üzenetére

Ceree
(senior tag)

Így van, a legtöbb baj az alsós készülékekkel a kijelző miatt van.

Alsós telefonnak egy monokróm készüléket tudnék elképzelni (normális felbontással, így olvashatóság és üzemidő megoldva) integrált email klienssel (csak szöveg) mp3 csengőhanggal, esetleg rádióval. MicroUSB töltéssel, hogy bárhol/bárkinél megoldható legyen, akár adatkábelen keresztül is, illetve a kihangosítás miatt bluetooth modullal.

Szerintem nem kérek sokat. :))

Másolat_eredetije

(#31) plus44 válasza Ricardo (#25) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

Minden gyártó megcsinálja a maga low-end telóit ugyanúgy, tehát aki akar az választhat és fog is ezek közül, de igen van, aki nem. Kérdés miért? Márkahűség? Érdekes lenne számomra.

johny dragon: :F #16

(#32) Armagedown

Armagedown
(őstag)

Jó kis teló , azt hiszem apámnak ezt fogom ajánlani ha lejebb megy az ára

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#33) t_a_m_a_s válasza Ceree (#30) üzenetére

t_a_m_a_s
(őstag)

Egy ilyenre én is beruháznék:)) Csak az egy hetes üzemidőt hagytad ki;)

Azért pár éve még nem volt gond a töltéssel, mindenhol akadt egy nagy lyukú Nokia töltő...

Holnap majd jól beletépünk...

(#34) Lenry válasza LordTech (#22) üzenetére

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

:U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) domperke válasza plus44 (#16) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Értem én hogy kell az alsó kategória is és van is hova eladni csak itt az ára nem baráti...Ennyiért veszek 2db samut vagy esetleg ne adj isten vodafone telót. :) Mostanában az az érzésem támadt mintha a nokia (is) megakadt volna és semmi újat nem tud felmutatni.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#36) Krisz82

Krisz82
(lelkes újonc)

Ez előtt egy 6-8 évvel, számomra a mobiltelefon egyet jelentett a Nokia-val.
Mi több még mindig egy 5630-ast használok, de több ok mellett ez a készülék is csak abban erősít meg, hogy a jelenlegi lesz az utolsó telefonom tőlük.

Ezt a minimalista kijelzővel, gyászos üzemidővel és még mindig nem a standardnak megfelelő töltőcsatlakozóval ellátott készüléket, ráadásul relatíve nem is olcsón, hogy nem szégyellték legyártani?
De sajnos azt látom, hogy a közép és "csúcskategóriában" sem jobb a helyzet.

Azt meg, hogy összefekszenek a Microsoft-al, meg már nem is kommentálom. :(

(#37) johny dragon válasza domperke (#35) üzenetére

johny dragon
(senior tag)

Nemcsak neked van ilyen érzésed. Pl. már mindenki 1 GHz-es Cortex A8 procikat rakott a masináiba, addig a Nokia leragadt a 680 MHz ARM11-nél. A zárt rendszerű érintős trendre is későn (addigra rámozdult a piac az olcsó Androidra), és kissé felemásan (bár ez relatív, hiszen megtartotta a hagyományos telefonok mératét és szövegbevitelét, így hídként szolgál a két típus között) reagált.

Xperia mini pro 4.0.4

(#38) hülyegyerek válasza LordTech (#22) üzenetére

hülyegyerek
(PH! addikt)

Akkor legyen Kína, egye fene...mindenesetre gagyi kívül-belül. A varázsszó : GAGYI :)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Civic FK6 * Ceed JD

(#39) grc999 válasza Ceree (#30) üzenetére

grc999
(tag)

Bezony, roppant nagy ostobaság, hogy a legtöbb gyártó felhagyott a monokróm kijelzős készülékek gyártásával. Vegyük ezt a kis c1-est: monokróm kijelzővel röhögve elérné az egy hetes üzemidőt.
Nekem ~ 1 éve van iPod Touch-om, tesómtól örököltem, de mivel van notebookom, nem nagyon használom. Böngészni kényelmesebb notin, filmet nézni szintén, és mivel jellemzően IC-n utazom, nem igazán tartok attól, hogy ellopják. Ebből azt vezettem le, hogy egyszerűen felesleges volna okostelefonra beruháznom, hiszen pont arra nem használnám, amire való. Amire viszont szeretném használni (telefon/sms), arra az egy napos akkuidő miatt nem túl kényelmes.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#40) Rhino666

Rhino666
(őstag)

Lassan már gombok meg kijelző nélkül is árulni fogják - ugyanennyiért... :U

SilentSound.hu - a legmodernebb zenekari próbatermek Szegeden

(#41) LordTech válasza Lenry (#34) üzenetére

LordTech
(tag)

?

(#42) Lenry válasza LordTech (#41) üzenetére

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

kis cetli a háttérben "sarcasm" felirattal

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) dave666

dave666
(senior tag)

Nagy szülőknek ideális :DD

Dave666

(#44) plus44 válasza domperke (#35) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

és az a 2 samsung (??) mennyivel jobb ennél? :U

(#45) #43960832

(törölt tag)

Na ez most jó hangvételű cikk lett, derültem! :DDD Van itt még a tarsolyban...

(#46) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Ez az a telefon, amire az ég adta világon semmi szükség nem volt. Ránézek, elolvasom a tesztet és azt kérdem magamtól, h ez most minek kellett???

(#47) fordfairlane

fordfairlane
(PH! kedvence)

A C1-01 pár hónapja Tetszett minősítést kapott, erre most nem ütök rá plecsnit, mert igazából tudásban egy kamerával kevesebb, viszont nem olcsóbb.

A Nokia webshopban egy ezressel olcsóbb. A C1-01 kamerája a teszt alapján kifejezetten ócska képeket csinál, úgyhogy pozitív, hogy ebbe nem rakták bele. :)

x gon' give it to ya

(#48) cildren válasza Szasza888 (#3) üzenetére

cildren
(fanatikus tag)

samsung b2100-asről a töltőt/füles aljzatot fedő kis gumi leszakadt 2 hét után és miután sikeresen belementem a balatonba sz***á is ázott viszem gariztatni és mivel nincs meg a kis gumi ezért no gari mondom f***a

(#49) Silentfrog

Silentfrog
(PH! kedvence)

Ugy hiányzott ez a telefon mint vakondnak a májusi napsütés!

[ Szerkesztve ]

(#50) fordfairlane válasza grc999 (#39) üzenetére

fordfairlane
(PH! kedvence)

A 1280 monokróm kijelzős. Mondjuk zenehallgatásra nem jó, kivéve, ha az FM rádió elég neked.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.