Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Ádám16 #8 üzenetére

    Szerintem meg a 20k is erosen szajhuzgalas kategoria ennel a telefonnal, de kartyafuggetlenul, markaboltbol veve 20k-ra azt mondanam, hogy korrekt. De ahhoz is az aranak az 1/3-at el kene veszitenie, ami szvsz nem realis.

    Amugy mas tema, illetve nem csak neked, de a cserelheto akksi/lapttinthato, fillerekert cserelheto puha, jo fogasu (pl meg az eredeti htc desire-fele) hatlap visszaterhetne a legalso kategoria felett is, legalabbis En tudnam dijazni. Persze, tudom, soha nem lesz ilyen, mert +2mm-t jelentene vastagsagban, nem lehetne kamu-vizallo, es meg a kava is none valszeg 1mm-t alul-felul, amitol ugye az atlagjoska kavahuszar feje spontan ketterobban, es sajnos Ok teszik ki a vevok kb 90%-at.

    Roaming #9:
    "Annyiért végül is nem lenne rossz, persze ha elviseli az ember a lassúságot."
    Engem ket fajta telefon erdekel altalaban. A legalja meg a legteteje.
    A teteje azert, mert azokat jo hasznalni, raadasul 2-3-4 evig kitart (amig az akku birja) es boven eleg.
    Az alja meg azert, mert nagyon jo "burner phone"-nak (mi erre a magyar kifejezes? :F ). Ertsd: Ha online hirdetek valamit, vagy epp raveszem magam es aktiv allaskereso valik belolem, akkor ezt a telefonszamot rakom ki. Amig magyarorszagom eltem nem csinaltam ezt, mindent egy szamrol inteztem, hiba is volt, soha tobbe, az osszes telefonszamom hasznalhatatlanna valt ket even belul. Szoval kell +1 kartya, amiert nem kar, es ennek a kartyanak pedig kell egy olyan telefon, amin csak telefonalni meg sms-t/mailt irni, esetleg egy kapott linket megnyitni nem faj, es erre az ilyen tokeletes. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák